Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
maribellcherry

Jak radzicie sobie w ciągu dnia?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w ciągu dnia to katastrofa zwłaszcza jeśli mam mało do roboty. Najlepiej jest wieczorem jak już w łóżku leżę i rano po przebudzeniu, nie dochodzą do mnie żadne bodźce lub w małym natężeniu, nie odczuwam bóli, lęków.

W ciągu dnia jest okropnie. Staram się ciągle czymś zajmować, żeby nie myśleć (mam do tego natręctwa myśli na tle chorobowym,  ciagle myślę o tym jak się czuje, czy cos mnie akurat boli. A jak np teraz cmi mnie głowa to skupiam się na tym bólu i wymyślam guzy mózgu i takie tam) ale czasem zwyczajnie potrzebuję usiąść... Wiec wtedy jest czas na myślenie itp.

Co Wam pomaga w ciągu dnia nie myśleć tyle, odgonić te lęki itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie najlepiej jest wieczorem, po całym dniu - wtedy dopiero czuje relaks i brak lęku. Natomiast rano - od razu po przebudzeniu, czuje juz lęk, scisk w zoładku itd. Potem jak się troche zaczne oganriac, to to się zmniejsza - ale generalnie trwa caly dzien.

Najlepiej czuje się chyba jak jestem w cos bardzo zaangazowana. Np. mam duzo do zrobienia i pochlania mnie to na wiele godzin  to wtedy lękowo czuje się calkiem ok. A wlasnie jak siedze i nic nie robie - to jest tragedia. MYsli się nakrecają, samopoczucie pogarsza, i jest tylko gorzej i gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli mamy w sumie bardzo podobnie. Czyli zajęcie się czymś bardzo pomaga w odgonieniu lęków i natrętnych myśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi