Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa


Bebetka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. Przeczytałam wiele postów i postanowiłam podzielić się  z Wami moimi doświadczeniami , a nie jest tego mało. Jako że nie jestem taka młoda moja nerwica zaczęła się 15 lat temu. Oczywiście nie wiedziałam o co chodzi. Wizyty u wielu specjalistów i nic. Lekarz rodzinny przepisał mi xanax w ilościach , jak się teraz okazuje strasznych. Tak przetrwałam pół roku i jak trafiłam do psychiatry to za głowę się złapał. Myślał że z tego xansxu to już się nie wygrzebie. Dostałam lerivon i powoli wyszłam na prostą.  Potem brałam go 10 mg przed spaniem i było ok. 10 lat minęło i znowu jazdy. Tym razem od razu do psychiatry. Mozarin 5 mg plus oczywiście lerivon pozostał. Udało się kolejne 5 lat na tym zestawie przetrwać. Teraz znowu nawrót choroby i zamiast zwiększyć mozarin to moze coś nowego. I tak zaczęła się masakra. Najpierw dutilox 30 mg w miarę przy 60 lę9ki jeszcze większe.  Po 5 tygodniach zmiana na asertin 50 mg plus Tritico. Myślałam że umrę. Potworne lęki po przebudzeniu , myśli s  . Nie do opisania . Depresja na maksa. Jadlowstret wymioty nudności. Nic nie przechodzilo. Kolejne 6 tygodni i powrót do sprawdzonego mozarin i lerivonu. Mam nadzieję że będzie ok choć póki co trochę mnie trzęsie ale lęków nie mam. 

Biorę dopiero kilka dni. Starałam się jak najkrócej.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×