Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z mężem


Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 lat mój mąż stał się nerwowy krzyczy na synka z byle powodu ma już 5 lat strasznie często mnie kontroluje na co wydaję pieniądzę i gdzie chodzę rok temu urodziłam drugiego synka myślałam że po zmianie mieszkania na większe nasze małżeństwo się zmieni jest coraz gorzej i na dodatek jest strasznie leniwy powolny bez pomysłu żeby coś robić w domu ciągle o wszystko ma pretensję dziećmi przestał się zajmować jest nieznośny i bardzo przykre słowa mówi do mnie i do starszego syna. Jak są urodziny dziecka czy nasze latem to lubię robić u rodziców na wiosce gdzie jest więcej miejsca i zaraz zaczyna że mój tata robi na złość i wyciąga alkohol i się upija ale wcale tak nie jest każdy jest dorosły i robi co chce i lubi dużo żartować mąż tego nie lubi że ktoś na jego temat tak robił u zaraz się obraża. Wczoraj po długim kryzysie odkryłam że założył konto na portalu erotycznym i twierdzi że to nie on i stwierdził że ktoś wkradł mu się na konto i ktoś założył i zrobił zdjęcia ja mu nie wierzę chcę z nim być ale nie wiem co robić na razie pisał tylko z kobietami i żadnego spotkania nie było ale nie wiem co dalej mamy dwoje dzieci i jesteśmy 5 lat po Ślubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci bardzo, nie rozumiem dlaczego niektórzy mężczyźni tak postępują, 

Boję się cokolwiek podpowiadać musisz sama zdecydować

Przez kobiety miałam piekło w małżeństwie, teraz się uspokoiło wszystko, ale po30 latach, zawsze byłam fajną atrakcyjną kobietą, ale mój mąż kochał wszystkie kobiety.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×