Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem brudna?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A oprócz brudu dochodzi jeszcze strach przed utratą kontroli. Właśnie przyjechałam do pracy i zaczęłam nalewac sobie olejku do epapierosa. W trakcie rozmawiałam z ludźmi. I nagle... A co jak ten olejek nie jest mój? Jak ktoś go tu położył i tam jest jakiś narkotyk w środku? Chociaż wiem że dokładnie taki olejek miałam że sobą w torebce, a teraz go tam nie ma czyli musi być mój. W pracy tylko ja i jeden kolega pali e papierosy, więc skąd by się wziął na biurku olejek kogoś i to jeszcze z narkotykiem. Schowałam do torebki i ten olejek i epapierosa i boję się palić. Nie skupilam się na tym jak go wyjmowalam z torebki i z tad taki teraz lek.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palę tego holernego fajka.... Przypomniałam sobie ze podobnie miałam z kremem do rąk wczoraj. Też się bałam że to nie mój i że tam jakiś narkotyk jest ale używam tego kremu i zabrałam go do domu, bo był mój. Na pewno tak  samo jest teraz z tym olejkiem. To tylko lęk, jakie jest prawdopodobieństwo tego co napisałam wcześniej? Wyraźcie swoją opinię.... Wiem że meczę Was tymi wywodami swoimi ale na prawdę mi ciężko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×