Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komunikator GG


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forum korzysta jeszcze z tego komunikatora?

Ja korzystam i jestem tam zarejestrowany od kilkunastu lat. W tym czasie, komunikator ten trochę się zmieniał, również wizualnie.

Obecnie, od dzisiaj właściwie jest jakaś awaria chyba na serwerze, bo nie może mi wyświetlić GG i jest informacja o jakieś: awarii. Nie wiem skąd to się wzięło, ale pewnie naprawią ten problem.

Zresztą już wcześniej były jakieś problemy z tym KOMUNIKATOREM, bo nie zawsze się szybko łączył, tylko dopiero po jakimś czasie.

 

Nigdy nie udało mi się nikogo, normalnie poznać poprzez ten serwis. Wprawdzie poznałem tam trzy razy jakieś dziewczyny, w rzeczywistości, ale długo nie trwały te znajomości realne i szybko się kończyły.

A poza tym to w większości sytuacji tylko na samej rozmowie się kończyło, i to nie zawsze miło.

Dawniej, szczególnie na samym początku istnienia tego serwisu ( powstał on jakoś w 2000 roku ), można było sensownie z innymi osobami pogadać i poznać ciekawych ludzi. I już wtedy, na początku ten komunikator miał bardzo dużą popularność i miliony użytkowników na Świecie.

Z czasem jednak, popularność tego serwisu spadła.

Obecnie jest fatalnie na tym komunikatorze i pełno tam głupoty, debilizmu.

 

Jak Wy ocenilibyście ten serwis, jeżeli ktoś z niego jeszcze korzysta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniam? Prosty komunikator pozbawiony rozpraszających elementów, jakich multum na fejsie. Korzystam tylko na smartfonie, gdybym miał instalować na kompie, to tylko starą wersję, bo te "nowsze" (czyli te, w których dodano Open FM i inne bzdety) rozpraszają i zamulają. Czasem jakiś nieznajomy pisał, ale zazwyczaj nie podejmowałem próby zawiązania znajomości, bo fobia. Interesuje mnie jedynie jako komunikator, a nie "portal społecznościowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×