Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie wiem co myslec


marek38

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam, mam na imie Marek i mam 38 lat. Wiem ze to fotum dla kobiet ale właśnie was kobity proszę o radę i pomoc bo ja już sam nie wiem co mam myslec.
Jestem z Olą 2,5 roku. Nie mieszkamy razem w tyg każdy pracuje wiec spędzamy weekendy razem. Ostatnio mielismy kryzys wciąż kłotnie ona mi napisała, ze już nie chce ze mna być bo ma dość itp. Usunałem nasze wspólne zdj na whatzapie. Na drugi dzień dzwoni do mnie mój brat , ze jakas dziewczyna się chce do mne kontakt nr tel bo mnie zna itp. Mój brat mnie zapytal czy podac i szczerze myslalem, ze to Ola mnie wkreca albo sprawdza ale okazało się , ze to nie ona tylko kobieta która poznałem 4 lata temu i 2 razy się spotkaliśmy i to tyle, nic miedzy nami nie było ale troche z nia popisałem pytala mnie czy kogos mam a ja, ze obecnie nie bo zerwala ze mna Ola i ona pisala, ze będzie w mojej okolicy i chciałaby się spotkać ja nic na to nie odp. przyslala mi sama z siebie parę zdjęć i mowi do mnie przyślij mi tez wiec jej wyslałem 2. Jednak unikałem rozmow z Magda bo jakos nie miałem ochoty , napisałem do Oli  ze tesknie a ona, ze powinnismy porozmawiać no i pojechałem do niej było super pogodziliśmy się , ale nad ranem wyzwała mnie od szmaty ze ja zdradzam bo grzebala w moim telefonie i znalazła rozmowy z Magda ktor tak naprawdę o niczym nie swiadczyly. A jeszcze jak Magda zobaczyla, ze wstawiłem spowrotem zdjecie z OLA napisała mi ,,o widze ze wrociles do bylej nara,, nic nie odpisałem, ale Ola do niej zadzwonila wziela oczywiście nr tel z mojego tel i jej się podpytywala co i jak a ona powiedziała prawde, ze poznaliśmy się 4 lata temu, ze się nie spotk i nic nie było miedzy nami i powiedziała Oli ,,po co w ogole mowil ze był sam,, Na ty stanelo, ze przekonałem Ole ze nic mnie z nia nie łaczy ze kocham tylko ją a ona, ze mi nie wierzy bo po co jej wyslalem zdjecie itp. Co robic? czy ja cos zle zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiem ze to fotum dla kobiet

XD 🤣😂😆 A skąd ta śmiała konkluzja? Zgłasza się mężczyzna z centrum dowodzenia forum. W Administracji jest 6 mężczyzn i stanowimy większość w stosunku do 4 kobiet. Śmiem też twierdzić, że większość użytkowników na forum to mężczyźni aczkolwiek nie prowadzimy statystyk. Jeżeli to 'bait' to muszę przyznać, że wyśmienity, stara szkoła, dawno lepszego nie czytalem.

 

Tak czy owak - Witaj na forum!

 

Musisz się zdecydować, albo rybki albo akwarium. Gra na dwa fronty i próba upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu się nie sprawdzi. Jeżeli jesteś na poważnie zainteresowany stałym związkiem z Olą to ukorz się, przeproś, postaraj się odbudować zaufanie. Interpretację tego czy coś zrobiłeś źle czy nie pozostawiam otwartą, nie ja jestem od oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyperswaduj to Oli, chociaż mówisz, że już to zrobiłeś - spróbuj skuteczniej. I czekaj na jej reakcję. Czas pokaże... nic więcej chyba sam zrobić nie możesz. Zastanów się też i porozmawiaj z nią skąd wziął się pierwotny kryzys, kłótnie, dlaczego "miała Cię dość". Zapytaj się co możesz zmienić, co możecie wspólnie zmodyfikować, jakie są jej oczekiwania wobec Ciebie i Waszego związku. Powiedz też o swoich oczekiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odp powiedziałem jej ze chce z nia być ze bardzo ja kocham a ona mnie wciąż o cos podejrzewa, zanim pisałem z tą laska to ona ze mna zerwała, ale teraz mi powiedziała ze wysylanie jej zdjęć było bardzo głupie, bo skoro i tak mi się nie podoba to jednak wysylalem, mowilem ze taka sytuacja już miejsca nie będzie miała, ze zrobiłem błąd a on, ze zaraz jak jakas do mnie napisze ze ja chce zdjęcia to będę wysylal

Edytowane przez marek38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×