Skocz do zawartości
Nerwica.com

Posłuchacie?


ola98338

Rekomendowane odpowiedzi

Hej... Mam na imię Ania oraz mam 11 lat...  Od dwóch miesięcy cały czas płacze. A dlaczego?... 

     Więc zaczęło się to tak że wstawałam i od razu od  mojego przebranego ojca kazał mi iść

do sklepu więc jadę rowerem... Okej przyjechałam daje rzeczy które wykupiłam w sklepie

i dostaje komentarze np. Jaki bałagan w tym domu powinnaś posprzątać! A twój pokój!!

jeszcze gorzej! więc sprzątam... Około godziny 15.00 przyjeżdża moja mama

i komentuje też że jest bałagan ja wtedy idę do pokoju i gram gadam z przyjaciółką

okej przychodzi mój Ojciec i mówi SPRZĄTAJ W TYM POKOJU BO CI WYPIERDOLE TEN LAPTOP 

PRZEZ OKNO wtedy kiedy on już pójdzie to płacze .... a nieraz już chcę się zabić pociąć za to jak

na mnie krzyczą... 

 

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono do odpowiedniego działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice niestety nie myślą ranią swoje dzieci

Musisz im mówić wprost czego od nich chcesz, 

Np.,, chcę żebyśmy usiedli teraz, ja zrobię nam coś do picia, żebyśmy sobie tak pogadali przy herbacie, a potem posprzątam

Rodzice nabuzowani stresami w pracy, robią przykrość dzieciom, 

Przy herbacie usadzić rodzica, jak się wyluzuje, to jest łatwiej, lepsza atmosfera

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 21:59, ola98338 napisał:

Hej... Mam na imię Ania oraz mam 11 lat...  Od dwóch miesięcy cały czas płacze. A dlaczego?... 

Przykro mi się zrobiło.

W dniu 15.08.2019 o 21:59, ola98338 napisał:

     Okej przyjechałam daje rzeczy które wykupiłam w sklepie

i dostaje komentarze np. Jaki bałagan w tym domu powinnaś posprzątać! A twój pokój!!

jeszcze gorzej! więc sprzątam... Około godziny 15.00 przyjeżdża moja mama

i komentuje też że jest bałagan ja wtedy idę do pokoju i gram gadam z przyjaciółką

okej przychodzi mój Ojciec i mówi SPRZĄTAJ W TYM POKOJU BO CI WYPIERDOLE TEN LAPTOP 

PRZEZ OKNO

Dobrze posprzątałaś? Może warto zapytać koleżanki o zdanie. 

Spróbuj z mama porozmawiać o tym co czujesz:)

 

Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia:)

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twój problem, ale nie zmienić postępowania swoich rodziców. Spróbuj z nimi porozmawiać, lub jednym z nich, z tym z którym masz lepszy kontakt,  jeśli to możliwe. Musisz być silna, znajdź sobie jakieś hobby, oglądaj filmy, seriale, czytaj ksiązki, staraj się nie myśleć o tychże sytuacjach. Nie łam się i głowa do góry, jesteś jeszcze bardzo młoda, będzie kiedyś dużo lepiej, nie ma co się zamartwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×