Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


Karyse

Rekomendowane odpowiedzi

Lamitrin jak i inne stabilizatory nie powinny być stosowane na nerwice . Spłycają wyładowania nerwów co powoduje że emocje i nerwy kumulują się w głowie przez co wypada nam z głowy jeszcze więcej informacji i chorujemy bardziej niż bez leczenia, . Jest również mało możliwe odczuwanie negatywnych uczuć jak i pozytywnych a przecież nerwice się leczy pozytywnym myśleniem , dobrymi odczuciami itd !!!!! (Jeśli ktoś jest chory na dwubieg czy inna chorobę z uczuciami to może to i dobry lek jeśli jednak nie masz problemu z uczuciami tylko z myślami to NIE LECZ SIE ZE SWOICH UCZUC !!) generalnie do dziś mam upośledzone funkcje nerwow po tym jak niekompetentna psychiatra podała mi lamitrin na nerwice . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 12:32, audreyhorne napisał:

Sama nie wiem...

Nie czuję nic szczególnego. Nie mam już napadów płaczu bez powodu, nie wpadam tak łatwo w histerię, nie mam myśli samobójczych. Mam trochę więcej motywacji do działania.

Z tym, że od tygodnia dołączyłam do mojego koktajlu leków arypiprazol, więc trudno stwierdzić, co jak działa.

Czytałam natomiast, że lamotrygina długo się rozkręca, nawet kilka miesięcy. 

Obecnie nie wydaje mi się, żebym miała jakiś większy problem z myśleniem i zapamiętywaniem. 

Jeśli nie masz problemów z chwiejnymi emocjami (ale mowa tu o dużych problemach z chwiejnością ) to nie bierz tego leku . Upośledza funkcje nerwow spłyca uczucia które kumulują się w głowie i przez to właśnie są problemy z pamięcią . Wiem bo sam od kiedy przez 3 miesiące brałem owy lek czuje straszne uciski głowy . Brak uczuć . Pustkę . Problemy z pamięcią .  Upośledzenie funkcji nerwowych wydawało mi się super opcja by nie czuć leku i nie myśleć o nerwicy  itd... obecnie po tym leku czuje sie jak warzywo sama z resztą zobaczysz jak przestaniesz brać lek co się z tobą będzie dziać ... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×