Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Karyse

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierzcie mi ... Nie lekami wyleczycie nerwice ... Wejdźcie na temat gazety pl pod tytułem Chad nie istnieje .... 

Przeczytacie tam o tym co wszyscy powinniście wiedzieć . Wszyscy Ci którzy uważają że leki ich wyleczą.. przeczytajcie to co napisałem . Wszystko z prawdziwego życiowego doświadczenia . Nie bądźcie idiotami i nie dawajcie ładować w siebie leków ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujecie pomocy w jakieś sytuacji ? Po to tu wszyscy jesteśmy . Nie chodźcie po jeb.nych PSYCHIATRACH !!! 

Idź do psychologa ... Znajomego .. pogadaj z rodziną przełam się .. 

Nie zatracają się w uśmiechu po lekach ...leki zmieniają ... Zmieniają to co jest w nas ,,złe" ale zabierają również wszystko dobre ... 

Pomyśl cię zanim spróbujecie wchodzić w to gówno . A wiem co mówię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 02:29, kofel napisał:

Żaden lek przeciwpadaczkowy nie ma takiego profilu jak lamotrygina. Jest ona unikatem, pod względem tego, że działa lekko antydepresyjnie. Jeżeli chodzi Ci o zbicie pobudzenia to hoho! Masz jeszcze sporo do "przerobienia" w kwestii leków przeciwdrgawkowych. Z powodzeniem w psychiatrii używane są m.in. walproiniany i topiramat. Te pierwsze skuteczniejsze ale dosyć toksyczne, drugi natomiast sam biorę od kilku lat i sobie bardzo chwalę. Chociaż po tym czasie jego efekt stabilizujacy odszedł już w siną dal, ale nie po to go biorę. Polecam zacząć od tego drugiego, podrzuć pomysł swojemu doktorkowi jeżeli widzisz w tym pomysł.

 

 

Masz jeszcze sporo do przerobienia ? Co ty Kogel pierd..lisz .. nievh nie bierze rządnych leków . Rusz dupsko i zacznij nad sobą pracować . A nie w leki się wpierdalasz i na łatwiznę idziesz  a ta skrócona droga zabierze ci więcej niż da . Uwierz .... Poczytaj moje posty na Chad nie istnieje (forum gazeta .pl)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 23:24, raflo87 napisał:

Na moje pobudzenie,  nerwice działał  bardzo dobrze.  Brałem kilka dni i miałem kilka podejść.  Niestety wysypka i to nawet nie moge przekroczyc 25 mg.  

Nie jest to delikatny lek.  Żałuje bo jak mało co mi pomagał.  Przerobiłem snri, ssri,  benzo,  nassa, cbd,   ale niestety nie jest to dla mnie,  ani lamotrygina. 

Szukam alternatywy.  Co polecicie z mniejsza iloscia uboków i o takim samym profilu działania. ? 

Już Ci doradzam tak jak reszcie . Zacznij biegać . Ćwicz . Poświęć cały czas na ćwiczenia . Ćwicz każdego dnia. Odpoczywaj dużo . Ureguluje pory snu ... Ale nie tabletkami .. pracą !! Rusz dupsko . Bo tabletki do niczego nie prowadzą .. a jak chcesz mieć rozjechany układ nerwowy i brać leki do końca życia to powodzenia ..

Edytowane przez Karyse
Niedokończenie treści wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 02:29, kofel napisał:

 

 

W dniu 22.07.2019 o 15:24, Lukrecja. napisał:

 

Na drugi dzień po odstawieniu dostałam jeszcze gorączkę. Ogólnie to 1,5 tyg schodziła mi wysypka. Brałam leki antyhistaminowe w potrójnej dawce i wapń z kwercetyną. Lekarz zbagatelizował alergię i uznał że to nie może mieć związku z lamotryginą... 

Obecnie mam w tych miejscach jaśniejsze plamki, ale to raczej kontrast do opalonej skóry. Leków nie biorę.

 

 

To cię oduczy by nie chodzić po PSYCHIATRACH !!!!

Edytowane przez Karyse
Bo troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karyse napisał:

Już Ci doradzam tak jak reszcie . Zacznij biegać . Ćwicz . Poświęć cały czas na ćwiczenia . Ćwicz każdego dnia. Odpoczywaj dużo . Ureguluje pory snu ... Ale nie tabletkami .. pracą !! Rusz dupsko . Bo tabletki do niczego nie prowadzą .. a jak chcesz mieć rozjechany układ nerwowy i brać leki do końca życia to powodzenia ..

Karyse Oświecony - Wybacz, że dałem Ci taki przydomek, ale pasuje. Uszanuj to, że niektórzy wybierają farmakologię. Zwłaszcza w cięższych formach depresji bez farmakologii się NIE DA. Po prostu nie wstaniesz z łóżka, albo najwyżej przebiegniesz 100m i wrócisz do domu wnerwiony, że w ogóle cokolwiek zrobiłeś. Owszem ćwiczenia i terapia za którymi jestem całym sercem są najzdrowszą formą terapii i dającą najdłuższą szansę na remisję. Jednak też są słabszymi narzędziami od leków. Najlepiej wprowadzić do leczenia wszystkie 3 formy leczenia, albo chociaż 2. A jeżeli mówisz, że leki nie pomagają tylko terapia i ćwiczenia to nie miałeś chyba naprawdę silnych lęków, silnej depresji, nie chorujesz na chad, bordera, schizofrenie czy inne cholerstwo.

Przestań spamować co chwile nowymi postami, bo zaraz zaliczysz warna od modów. Skup się i napisz w jednym poście coś sensownego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 02:29, kofel napisał:

 

 

W dniu 22.07.2019 o 15:24, Lukrecja. napisał:
W dniu 9.07.2019 o 12:31, picziklaki napisał:

W celu zapobiegania chwiejność emocjonalnej od euforii po stany depresyjne z przygnębieniem, smutkiem brakiem napędu, energii i motywacji do działania i myślami samobojczymi w zaburzeniach osobowości mieszanych 

 

 

Lek idealny dla osób z myślami samobójczymi . Po nim nie będziesz już czuć strachu by się powiesić .  

Najlepszy lek na myśli samobójcze to drugi człowiek . A jak go nie ma to po to jest forum ..

 

 

 

To cię oduczy by nie chodzić po PSYCHIATRACH !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kofel napisał:

Karyse Oświecony - Wybacz, że dałem Ci taki przydomek, ale pasuje. Uszanuj to, że niektórzy wybierają farmakologię. Zwłaszcza w cięższych formach depresji bez farmakologii się NIE DA. Po prostu nie wstaniesz z łóżka, albo najwyżej przebiegniesz 100m i wrócisz do domu wnerwiony, że w ogóle cokolwiek zrobiłeś. Owszem ćwiczenia i terapia za którymi jestem całym sercem są najzdrowszą formą terapii i dającą najdłuższą szansę na remisję. Jednak też są słabszymi narzędziami od leków. Najlepiej wprowadzić do leczenia wszystkie 3 formy leczenia, albo chociaż 2. A jeżeli mówisz, że leki nie pomagają tylko terapia i ćwiczenia to nie miałeś chyba naprawdę silnych lęków, silnej depresji, nie chorujesz na chad, bordera, schizofrenie czy inne cholerstwo.

Przestań spamować co chwile nowymi postami, bo zaraz zaliczysz warna od modów. Skup się i napisz w jednym poście coś sensownego.

Pozdrawiam.

 

Dałeś mi przydomek a później liczysz na wybaczenie .. jesteś żałosny i zamknij mordę . Jeśli moderator będzie mnie chciał wyrzucić to to zrobi bez twojego pozwolenia. 

Nie szanuje że inni wybierają farmakologię .. bo nie muszę . Jeśli nie odpowiada Ci to co pisze to nie czytaj ? A taki z ciebie mądrala ...  Najpierw pomysł później pisz na czyjś temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki niszczą ludzi . Pokaż mi kogokolwiek kto wyleczył się lekami z nerwicy czy depresji ? Podaj przykład dlaczego ludzie powinni iść w leki ... Jesteś tempy czy udajesz ? Lubisz leki to je spierdalaj ale innych zostaw w spokoju . Niech starają się radzic sobie w naturalny sposób 

Edytowane przez Karyse
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 02:29, kofel napisał:

 

 

W dniu 22.07.2019 o 15:24, Lukrecja. napisał:
W dniu 9.07.2019 o 12:31, picziklaki napisał:

 

 

Mówisz o uszanowaniu tego że ktoś wybiera farmakologię a sam nie uszanowałem tego ze chce coś przekazać ludziom .. jesteś jedn.m hipokrytą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×