Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rodzice mnie nie chcą


Nibynikt

Rekomendowane odpowiedzi

Część druga mojej opowieści jak mnie rodzice nie chcą piszac to placze bo tylko tak moge na to zareagować dzisiejszego dnia wydarzylo sie duzooo złych i dobijających mnie rzeczy między innymi rodzice tak jak zawsze sie darli na mnie wyzywali ze oni nie maja corki tylko dziwke  i dodawali ze jak bede sie *kurwic* ze swoim chłopakiem to oni nie chca byc dziadkami i tak uczynię jak w końcu bd mieć dziecko/Dzieci ze nie beda mieć kontaktu z moimi rodzicami sama jak skończę 18 lat odejde od nich

Potrzebuje pomocy bo juz nie daje rady całymi dniami i nocami placze nie umiem patrzeć na "rodziców" i boli mnie jak mnie wyzywaja krzycza na mnie 

Ja jak człowiek potrzebuje miłości ktorej nie dostałam od rodziców przez 15 lat a dostałam czastke tej miłości od chłopaka z którym jestem 1 rok i 3 miesiące

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałaś z psychologiem? Myślę że rodzice chcą dla dzieci jak najlepiej ale według własnej subiektywnej wizji życia. Jak masz własną wizję siebie to się tej wizji trzymaj. 

 

W dniu 13.08.2019 o 14:02, Nibynikt napisał:

rodzice tak jak zawsze sie darli na mnie wyzywali ze oni nie maja corki tylko dziwke  i dodawali ze jak bede sie *kurwic*

 

kodeks karny:

Art. 207

§ 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

jak wyżej - w najlepszym wypadku miała byś spokój na 5 lat. 

Edytowane przez SortoF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×