Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chciałam prosić Was abyście się odnieśli ( wyrazili swoje zdanie) do sytuacji, która mnie spotkała.
Otóż od ponad 2- lat jestem w nowym związku ( z pierwszego małżeństwa mam 13-letnią córkę). Postanowiliśmy z partnerem że polecimy sobię na wakacje do Turcji, z racji tego że mam pieska to odrazu zapytałam brata czy na czas naszego wyjazdu będzie w domu i czy zaopiekuje się psiakiem. Niestety reszta rodziny w tym samym czasie co my również jechała na wakacje. Brat się zgodził więc byłam spokojna. Niestety po krótkim czasie bratu przesunęli urlop i nie mógł zaopiekować się pasem. Więc poinformowała partnera że będziemy musieli przesunąć nasz wyjazd o dosłownie kilka dni chyba o tydzień i poczekać aż wrócą moi rodzice. Niestety nie było opcji żeby dać pieska do hotelu dla zwierząt. Zaznaczam że nie było żadnej rezerwacji zarobionej jeszcze i oboje mogliśmy spokojnie lecieć później nie były wpłacone pieniądze i oboje nie mieliśmy żadnych zobowiązań wobec pracodawców. Po czym mój partner kazał wypierdalać mi z dzieckiem i się natychmiast wyprowadzić z powodu tego że nie chciałam oddać psa do hotelu (pies by umarł w jakimkolwiek innym miejscu niż dom moich rodziców czy brata) . Jaki problem był żeby poczekać parę dni i wtedy sobie lecieć? Tym bardziej że nie mieliśmy też jakiś ograniczeń finansowych. Niby mnie tak bardzo kochał. Dwa miesiące wcześniej zrezygnowałam z wynajmowanego mieszkania i wprowadziłam się z córką do niego. Wspominał o ślubie nawet o dziecko się staraliśmy. Proszę was powiedzcie coś!!! Ja doznałam szoku!! Tym bardziej że uczestniczyło w tym wszystkim dziecko, które było i jest do niego przywiązane. Co powiedzieć córce i jak to powiedzieć. Zostałysmy wyrzucone na zbity pysk. Błagam pomóżcie bo ja tego nie pojmuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×