Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, fajnie by było Poznań nerwicową większość poznaniaków. Będę śledził ten wątek i pewnie też się pojawię, tym bardziej że ostatnio krucho u mnie z jakimkolwiek wychodzeniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, podobno w ten weekend ma być ładna pogoda, co byłoby wskazane jeśli chcemy spiknąć się w plenerze, może być Cytadela, chyba że zna ktoś lepsze miejsce na melanż, hehehehehe ;) Dajcie znać czy w ogóle Wam pasuje, no i w jaki dzień - piątek czy sobota? Pozdrawiam :D

 

P.S. Bardzo mnie cieszy, że wojtekp i garfield przeżyli tę ciężką noc naszego spotkania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, zapraszamy :smile:

Jak masz długie włosy to będziesz się cieszył dodatkowym braniem (u kobiet rzecz jasna) :mrgreen: Może nawet warkoczyki Ci zrobią :P

Raczej nie mam ostatnio zbyto sił, na szukanie kobiecych względów; ale i tak miło wiedzieć ;)

Mam nadzieje że znajdę nowego lekarza do czasu następnego waszego spotkania. Bez leków ciężko mi teraz nawet wyobrazić sobie jakiekolwiek wyjście towarzyskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działo się... :P

Wojtek zaproponował też żeby się spotkać w niedzielę (czyli pewnie miał na myśli standard: 19:00, Marych)...

Jak ktoś reflektuje to niech się wpisze. Ja mogę przybyć w każdym razie :mrgreen:

Ja się piszę :). Przyda mi się teraz jakieś wyjście, szczególnie teraz gdy znowu biorę te ścierwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×