Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, na pewno jest im ciężko, wiem po swoich. Ale na pewno gdzieś w duchu wierzą że będzie lepiej, trzymaj się cieplutko kochana, wszyscy tu trzymamy za Ciebie kciuki :*

 

heimao, ooo, to więc na pewno Cię rozpoznam, zawsze marzyłam o takich długich włosach :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, co Ty? wybacz że to powiem ale to nie jest dobra znajoma. Ech, są ludzie i parapety.

Moja siostra raz skończyła się w klubie na imprezie... O 1 w nocy przy -5stopniach biegłam po nią 50 metrów od domu żeby ją odebrać z taksówki, bo rodzice by ją zabili... Nie wiem jak to zrobiłam, ale położyłam ją spać z miską przy łóżku, tak od niej je.bało alkoholem że musiałam latać z odświeżaczem powietrza o 2 w nocy po domu, potem ją obudziłam o 7 żeby ta się wykąpała i ogarnęła. I rodzice nic nie wiedzą do dziś, a ja następnego dnia miałam imprezę i szybko się z niej zwinęłam bo byłam niewyspana :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, już wiem, że to nie jest dobra znajoma. Do grupy na studiach z nią chodzę. Nie chce mieć już z nią nic wspólnego. Reszty lasek nie znałam, więc ich nie oceniam. Ale qwa wysłać kogoś pijanego w sztok przez całe miasto.Wszystko mogło mi się stać po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenie z Poradnią Katharsis oraz z Poradnią "Madra" na ul.zielonej? Obie mają kontrakty z NFZ, interesuje mnie czy ktoś z Was chodził tam do psychologa... Właśnie wyczaiłem w necie że mają kontrkt na psychoterapię. Ja już trzeci miesiąc szukam psychologa który prowadzi terapię psychodynamiczną,ewentualnie psychoanalityczną. Czekałem dwa tyg. na konsultacje na Litewskiej,ale jak się w końcu doczekałem to okazało się że przez pomyłkę zapisali mnie do psychologa która ma kontrakt tylko na terapię dzieci i młodzieży i wtopa.... Jedno skierowanie zmarnowałem też w małej przychodni na Warszawskim gdzie zdobyli kontrakt z NFZ w tym roku,ale to porażka jakaś.... Pomóżcie coś proszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×