Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie a kto lubi grac w scrable? moze,po tym spotkaniu tak sie polubimy, ze raz na jakis czas bedziemy sie na scrable spotykac ?:) mam nadzieje, ze to nie moj slomiany zapal. ja mam dwubiwgunowke, wiec czasami nie mam sily wstawac z lozka, ale czasem mi sie duzo chce, a naprawde, naprawde potrzebuje znajomych, takich ktorzy zrozumieja jak to jest zyc z taka cholerna choroba, kiedy czasem nje ma czlowiek sily zeby umyc sie albo wstac sie napic czegos.

 

-- 03 lis 2011, 17:43 --

 

sluchajcie a kto lubi grac w scrable? moze,po tym spotkaniu tak sie polubimy, ze raz na jakis czas bedziemy sie na scrable spotykac ?:) mam nadzieje, ze to nie moj slomiany zapal. ja mam dwubiwgunowke, wiec czasami nie mam sily wstawac z lozka, ale czasem mi sie duzo chce, a naprawde, naprawde potrzebuje znajomych, takich ktorzy zrozumieja jak to jest zyc z taka cholerna choroba, kiedy czasem nje ma czlowiek sily zeby umyc sie albo wstac sie napic czegos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Na początku, gdy zarejestrowałam się na tym forum, bardzo chciałam spotkać się z ludźmi, którzy mają podobne problemy jak ja. Teraz nie jestem do końca pewna, czy to dobra decyzja. Nie umiem tego wyjaśnić, ale czuję jakąś blokadę przed tym spotkaniem. Sama nie wiem... Chyba jednak ciekawość zwycięży i przyjdę :) Z tego co widzę, będę jedną z najmłodszych, mam 21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, ja nie ma problemu związanego z nowymi ludźmi. Bardziej nurtuje mnie fakt, że zostanę "zdemaskowana". Że spotkam się z obcymi ludźmi, którzy będą wiedzieli o moim największym problemie. Ja nawet bliskim znajomym nie opowiadam o mojej nerwicy, o depresji. A tu na wstępie będzie wszystko jasne. Dziwne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie jestempodekscytowana tym spotkaniem ale kolo 11 Listopada beda stany lekowe i ataki paniki przed spotkaniem, mam nadziej jednak ze dam dare. . przed chwilq wzielam dwa zomireny i mam nadzieje ze zasne. juz wiem ze zaspie do pracy wiec poprosilam o wolne przedpoludnie. jezu jak mi zle. ogladam w tv przypadeh harolda crika, to o popaprancu czyli wszystko zostaje w temacie

 

-- 03 lis 2011, 21:41 --

 

a ja sie ciesze ze nie bede musiala udawac normalnej i szczesliwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrowianka, ja też właściwie nikomu w realu nie mówię o moich problemach. Ale chyba ja mam fobię społeczną, im więcej osób, tym ja mniej komfortowo mogę się czuć. :(

 

-- 03 lis 2011, 22:51 --

 

 

a ja sie ciesze ze nie bede musiala udawac normalnej i szczesliwej

ooo, masz rację. Jakaś odmiana od ciągłego udawania, że wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×