Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można kogoś poznać? (samotność, depresja)

 

Witajcie.

 

Chciałbym kogoś poznać. Nie wiem za bardzo jak się za to zabrać.

Miejsce zamieszkanie to Poznań. Próbowałem poznać ludzi na tych forum z Poznania ale nikt nie chce ze mną pisać.... Pewnie chodzi o moją chorobę. Na żywo bywało tak że dziewczyna po pierwszej randce mnie olewała. Oczywiście wtedy nie mówiłem o chorobie

Próbowałem na randkowym portalu ale nie wyszło... żadna nie odpisała... Wydaje mi się że to się nigdy nie skończy.

Skończy się samobójstwem nie długo.

 

 

Ta samotność mnie zżera.

 

Myślałem o grupie terapeutycznej/wsparcia ale nic nie mogę znaleźć w Poznaniu na NFZ albo za free ;/....

 

Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale nikt nie chce ze mną pisać.... Pewnie chodzi o moją chorobę.

 

Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem. Przecież tutaj większość to "chorzy". W czym rzecz?

 

Próbowałeś wybrać się na któryś ze zlotów poznaniaków? Albo wyraziłeś chęć uczestnictwa w zlocie ogólnokrajowym? Spróbuj zintegrować się z ludźmi z forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, a Ty byłaś może ostatnio z nami w Misji? Dla mnie może być piwo, może być też czekolada węgierska, bez różnicy :)

 

pentagrow, to chodź do nas na spotkanie 13 :) A tak z ciekawości, na jakich forach pisałeś? Co do grup terapeutycznych/wparcia, to jedna jest na osiedlu kosmonautów, na NFZ, ludzie spotykają się tam raz w tygodniu, chyba przez trzy miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, a Ty byłaś może ostatnio z nami w Misji? Dla mnie może być piwo, może być też czekolada węgierska, bez różnicy :)

 

pentagrow, to chodź do nas na spotkanie 13 :) A tak z ciekawości, na jakich forach pisałeś? Co do grup terapeutycznych/wparcia, to jedna jest na osiedlu kosmonautów, na NFZ, ludzie spotykają się tam raz w tygodniu, chyba przez trzy miesiące.

na forum samotność, depresja.ws, różnych młodzieżowych... Gdzie można uzyskać informację na temat tych grup.

 

Chętnie przyjadę na spotkanie ale czy to na pewno będzie? Będą też osoby w moim wieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem, o co codzi z 13, to data spotkania hihihi, przeczytałam kilka poprzednich stron.

Myślicie, ze ja tez bym mogła przyjśc?

mam 28 lat, wpoznaniu od 2. Nie mam za wilu znajomych tutaj a już na pewno nie takich, którzy wiedzą, ze jestem chora.

To co, mogę? :D

 

-- 03 lis 2011, 13:45 --

 

wojtekp, w takim razie ja się piszę jeśli będę w Poznaniu. Mam już doć przespanych weekendów, kiedy to nosa z domu nie ruszałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×