Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętna. Ale niedziela to dziwny dzień, może sobota lub piątek? Ale dla mnie może być i niedziela, jeśli tak ma być.

 

[Dodane po edycji:]

 

Hej! Kasiunia i Diabełek! Jekżeście wsiąkli w długą w połowie ostatniego spotkania tak o was do dziś ani widu ni słychu. :time: Żyjecie? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneto,żyję i Przemo też żyje.Co do niego to znalazł nową pracę, ma tak masakryczne godziny pracy,że jest wykończony na maxa,nie wiadomo jak długo uda mu się jej podołać.

A ja cóż ,nastrój trochę do niczego,ale pracuję nad tym.

Wiem prezes powinien czuwać nad Wami,ale duszą byłam z Wami wierzcie mi.

Teraz nie wiem czy przybędę,wymyśliłam sobie zajęcia edukacyjne w weekendy i pewnie będę padnięta.

Ale jeszcze dam znać.

Dzięki za pamięć i troskę,a z Przemem zniknęliśmy na wieczorną sesję zdjęciową na Starym Rynku,mamy taką wspólną pasję.

 

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja się pojawię na 95%, dam Wam znać w sobotę wieczorem. Więc może w sobotę ustalimy szczegóły? Wtedy już wszyscy niezdecydowani powinni wiedzieć co z ich planami. Proponuję Ekowiarnię- drugie podejście 8), a godzinę może ustalimy na pw? I chyba nie musimy robić rezerwacji, w niedzielę powinien być mniejszy ruch- ludzie wtedy prasują garnitury, żakiety i oglądają tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×