Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro (sobota) meeting od 19:00. Wpadać śmiało i ochoczo, każdy z nas dołączył tą drogą więc i czas na Ciebie ;)

Jak ktoś chętny dołaczyć to dajcie znać tutaj lub na priv do dowolnego człeka z powyższych lub do mnie to się zgadamy :great:

 

Bozon Higgsa, tydzień temu był i wystawia nam 5/5 gwiazdek, no, nie? :mrgreen:

 

Jakby się ktoś zastanawiał co robimy na takich spotkaniach. Tydzień temu jak przystało na świrków rzucaliśmy dużymi, ciężkimi, kolorowymi, okrągłymi pastylkami psychotropowymi w takie pamperki w białych kaftanach - tak to dla mnie wyglądało, ale inni mówią że to się kręgle nazywa. No ok, czyli byliśmy na kręglach, a raczej bowlingu :D A potem poszliśmy standardowo do pubu, tam już część ekipy czekała i ostatecznie spotkanie było dość liczne, jakoś ponad 15 osób.

 

Jutro zapowiada się raczej spokojniejsze i mniejsze spotkanie, mniej niż 10 człeków i tradycyjnie w pubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... najbliższa sobota, z 7-10 osób będzie, śmiało, każdy z nas dołączył tą drogą więc i czas na Ciebie ;)

jak ktoś chętny to dajcie znać tutaj lub na priv do dowolnego człeka z powyższych lub mnie to się zgadamy :great:

 

W najbliższą sobotę spotkanie, reszta jak wyżej ;)

 

jw.

jw.

jw. :mrgreen:

 

Czyli zapraszamy na jutro-sobotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w Poznaniu, a nawet bardzo odległych okolicach (typu Zakopane), czają się jacyś znerwicowani WEGANIE, czy tylko ja jedna bidulka jestem? Chętnie poznam podobnych podwójnych odszczepieńców! Oczywiście, żeby nie było, bardzo lubię wszystkich wszystkożernych nerwicowców z Poznania, których do tej pory poznałam, ale mój wewnętrzny magnes coraz bardziej ciągnie mnie do wegan... A przez mój lęk społeczny trudno mi poznać kogoś takiego w "normalnym świecie", a nawet "normalnym necie"... Ktoś, ktokolwiek, coś...? Pewnie nikt, ale kto pyta, czasem znajduje ;-) Piszcie na priv, jeśli nie chcecie robić tu coming outu :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny zbratać się z poznańskimi świrkami w najbliższy sobotni wieczór? Śmiało, każdy z nas dołączył tą drogą więc i czas na Ciebie ;) jeśli ktoś by chciał lub się waha to niechaj da znać tutaj lub na priv do dowolnego człeka z powyższych albo mnie - to się zgadamy :great:

 

Z lenistwa zacytuję swój post, bo dalej aktualny :mrgreen:

 

Jakby sie ktoś zastanawiał:

Z reguły jest między 5-10 osób, można się pośmiać i co ważne pomarudzić :lol: swojskie tematy też się pojawiają czyli np. kto miał zatwardzenie po jakich antydepresantach :mrgreen: Zwykle odwiedzamy z dwa puby i na koniec jakieś jedzonko i po północy około 1-2 godz do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×