Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się znudzi łażenie po pub'ach, to wbijajcie do zamku na koncert, dzisiaj jest 30 lecie wolf spider'a i zlezie śmietanka artystów-instrumentalistów wielkopolski do tej posiadłości Führer'a, także szykuje się zacny gig. Jak coś, możecie do nas dobić, będę z dobrym kumplem (ze starego zespołu) i kumpelą, także towarzystwa nigdy dosyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja bardzo polecam poradnię na Marcinkowskiego. Trzeba wejść w jedną z bram i na samą górę. Na NFZ ale świetni specjaliści... jestem bardzo zadowolona. Tu masz kontakt Adres: Aleje Marcinkowskiego 21, 61-833 Poznań

Telefon:61 855 73 54 a tu link ze zdjęciem, która to brama ;)https://www.google.pl/maps/place/Centrum+Profilaktyki+Uzale%C5%BCnie%C5%84/@52.4071361,16.9285973,3a,75y,287.61h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1syEV4-u5FHPv0Q40h3GMCHw!2e0!4m2!3m1!1s0x0:0x8602dc16ed6a2ada!6m1!1e1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie zaglądałem.

Chętnie wypiłbym kawę z forumowiczką ;) wiek bez znaczenia, trzymam się na lekach ale od jakiegoś czasu

nie miałem okazji usiąść, spokojnie porozmawiać i miło spędzić godziny czy dwóch.

 

Ah, zapomniałem - lat 25, depresja leczona od 2009, z leków klonazepam, Anafranil, Medikinet

Nie widać, że coś ze mną nie tak na pierwszy rzut oka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę będzie kolejne poznańskie spotkanie. Zapraszamy nowych, którzy chcą dołączyć. Jak ktoś nowy ma przyjść to zawsze stoimy z białą kartką, żeby nas można było rozpoznać. Spotykamy się w sobotę o 19 na starym rynku przy pręgierzu.... a potem idziemy na jednego... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich.

Mieszkam w Poznaniu od 6 lat. Mam tu mało znajomych. Z chęcią poznałabym innych ludzi, spędziła trochę czasu z Wami.

Ogólnie jestem nieśmiała i boję się nowych ludzi, ale czas już chyba wyjść do ludzi, bo jestem samotna.

Jeśli będziecie organizować jakieś spotkanie, to ja z chęcią wyjdę z Wami. Ale raczej nie pisze się na spotkanie tylko z jedną osobą, stres by mnie zjadł :)

I jeszcze jedno pytanie, czy zna z Was ktoś jakieś miejsce w Poznaniu, gdzie jest grupa wsparcia dla osób chorych psychicznie?

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, grupa wsparcia. W życiu o czymś takim nie słyszałem w tym mieście, ale jak byś znalazła to daj znać :pirate:

Najlepsza taka grupa wsparcia to chyba terapia grupowa.

Jak będziesz chciała się wybrać na piwo formuowe, to daj znać też nigdy nie byłem a w dwóch nowych to raźniej zawsze :great: Z tego co wiem to jest w każdą sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze wiedzieć, ze spotkania są co weekend. Wybieram się i w końcu dotrę :P

Ogólnie u mnie problemem jest powrót do domu, bo jestem z okolic i mogłabym raz w miesiącu np. się wykosztować na taksę, ale mam kłopot - nie śmiejcie się, ale jest to dla mnie problem - boję sie taksówkarzy. Boję się, że mnie gdzieś wywiezie, zwłaszcza o później porze i :cry::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×