Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Czego Wam w życiu brakuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadu wakacyjnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje życie jest super. Psychicznie może mi doskwierać brak żony z klinicznymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu (moja psychika chciałaby, abym spłodził biologiczne potomstwo z taką kobietą). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bliskości, umiejętności zaufania, odpoczynku, smiechu poczucia spełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasu dla siebie i córki i czasem siły żeby harować po 13, 14 godzin dziennie i jeszcze potem z nią biegać i się wygłupiać adhd to jednak trochę za mało na to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje mi przyjaciół...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej brakuje mi prawdziwej miłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialabym wiedziec, czego mi brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W fantazji brakuje mi kilku milionów, a dzięki nim kupuje fajny domek i żyje sobie spokojnie z dala od ludzi. I zwiedzam cos, co jakiś czas. Sama, spokój, relaks, robię co chce noszę co chce. Wspieram bliskich, poprawia się mój stan. Zdaje maturę, może mysle o studiach lub pracy ale jako aktorka.    Xdddddddd   xddddddddddd Xdddddddd          ok a schodząc na ziemię to tak, potrzeba mi pracy, nie zbyt ciężkiej i wyprowadzić się. I dać radę być w tej pracy... Dożyć ileś i umrzeć.    No tak  chciałbym lekko przez życie iść, tak trudno już miałam że mi się to nudzi, ciąży i nuży. Wieczna walka, a nawet i nie bo przeważnie to mama siostry za mnie walczyły. Teraz może faktycznie trochę się rozbudzilam i coś robię bo cbd dało nadzieję. Tak czy inaczej po usunięciu strachu przed wszystkim i bólu widzę jakim jestem wraczkiem. W moim przypadku kasa rozwiązuje dużo, jak nie wszystko. Prawie wszystko napewno, kiedyś mi jej brakowało, nam. Teraz jest,  a dostatecznym poziomie. Jest o niebo lepiej dzięki rencie. Bez tego by nie było nic, zero leczenia bo nie byłoby stać i przepadlabym. Mama by nie wyrobiła.. Zresztą brać od kogoś to taka ujma na dumie.. Mam nadzieję że nie będę musiała nigdy zebrać. Chciałabym nawet sama mieć możliwość pomocy innym. Ten świat to się kręci niestety wokół kasy. Gdybym jeszcze była wykształcona czy skóra do nauki to może bym miała lepsza pracę a tak to bez matury, i bez doświadczenia to jestem taka nijaka. Nie mam talentow, zdolności lub nie wiem czy je mam.. 😛 idę się pobawić w ojca, postawie totolotka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosta odpowiedz..milosci. Tylko tyle i az tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

w tej chwili jeszcze mi brakuje mozliwosci edycji/usuniecia komentarza/calego wlasnego tematu. Mozliwosci edycji czegokolwiek sa tu slabe 😛

Edytowane przez Anomka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Anomka napisał:

w tej chwili jeszcze mi brakuje mozliwosci edycji/usuniecia komentarza/calego wlasnego tematu. Mozliwosci edycji czegokolwiek sa tu slabe 😛

No racja, dlatego trzeba dobrze przemysleć swoją wypowiedź :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdrowia... I szczęścia... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi