Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć wszystkim


jaszi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prowadzę swoją działalność i mam luz teraz psychiczny pod tym kątem, nie wymaga to ode mnie stresu bo zajmuje się wynajmem magazynów, mam 2 wspólników i jednego pracownika, sytuacja bardzo komfortowa dla mnie. Wcześniej prowadziłem jeszcze lodziarnie przez 10 lat, ale zrezygnowałem, ogólnie dużo zawsze obowiązków na siebie nakładałem, dużo aktywności zawowodwych na raz, teraz porezygnowalem z wielu rzeczy, i na razie mam czas do przemyśleń co dalej. Firma zajmuje mi dosłownie godzinę dziennie. Wcześniej jak pracowałem u kogoś to nie wytrzymywałem długo, w banku 3 miesiące, jako inżynier tez 3 miesiace. Dużo się stresowałem i dużo mnie kosztowała praca u kogoś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behawioralna ? Nie wiem na czym polega 😎 ja chodzę na analityczna od pół roku. Wcześniej chodziłem na grupę, ale trudno mi było rozwiązać tam swoje problemy i jeszcze ta sytuacja ze stycznia która rozwaliła mnie totalnie. Szczęśliwie czuje się teraz całkiem Ok i nie chce już do tego wracać. Piszesz ze problemy się zaczęły od małżeństwa. Wcześniej ich nie miałeś ? Ja mam dziewczynę już 4 lata, mieliśmy trudny związek, kilka rozstań, ale do siebie wracaliśmy, teraz się dogadujemy w miarę, teraz głównie skupiam się na terapii i wierze ze dużo się zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten biofeedback to ciekawa sprawa z tego co piszesz, może sam się wybiorę zobaczyć. Ja biorę dużo suplementów, przynajmniej od momentu większych trudności emocjonalnych. Badanie robię na kwantowym analizatorze składu ciała. Bada Ci wszystkie niedobory witamin, minerałów. Sprawca które narządy są osłabione, można z tego dużo wywnioskować, oczywiście wynik musi przeanalizować odpowiednia osoba. Teraz mam przerwę w suplementacji ale z takich godnych produktów mogę ci polecić: ashwaganda, sam-e , b-complex, koenzym q10. To są produkty które na pewno się przydadzą jeżeli masz problem z lękami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak u kogoś pracuje to się stresuję, sam się napędzam że nie zdążę, od paru dni mam bóle brzucha w zasadzie nie chce mi się jeść a brzuch czuje pełny jem na siłę, nic mi nie sprawia przyjemności nie umiem się zrelaksować czuć tego odczucia ukojenia zrelaksowanja nic mi nie sprawia przyjemności, odechciewa mi się żyć bo już nie wiem co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje ujścia stresowi na masażu jedynie zajebiscie się czułem nawet podwyżka w pracy nie sprawiła że jestem szczęśliwszy. Sam już nie wiem co robić w następnym tygodniu albo i dziś zadzwonię do ordynatora ds nerwic może ona mi pomoże bo już sam nie wiem ja poprostu czuje nie chęć do spania a jeszcze gorzej jak muszę iść do pracy nie sprawia mi to przyjemności. Chciałbym robić coś samemu ale od razu z góry od bliskich nie dajesz rady robiąc u kogoś a na swoim zusy podatki jeszcze więcej stresu. Ja chyba wpadłem w depresję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zawarcia ślubu zadawalem sobie pytania kurcze to jest odpowiedzialne, to przed Bogiem, i zaczęło się leki szybkie bicie serca,a ja już nie pamiętam kiedy snilem dawno temu bardzo ja nawet jak się przespie to nie jestem zrelaksowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z lubelskiego jestem. A Ty ? Myśle ze w każdym większym mieście można zrobić taka analizę, ale największy problem to dobry opis badania. Ja taki analizator sam posiadam, jednak wysyłam wyniki do takiej babki z Poznania i ona to ogarnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dostałem opis do badania, które robiłem tydzień temu. Zdziwiłem się bo mam gorsze wyniki niż ostatanio, a czuje się dużo lepiej niż 3 miesiące temu. Czekam jeszcze na rozmowę z nią dziś wieczorem. Coś mi pisze o zablokowanych emocjach i zablokowanym układzie trawiennym. Zastanawiam się czy leki, które biorę maja na to wpływ.  Trochę się wkurzyłem i zmartwiłem tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do tego mi prawko zabrali za prędkość w środę i muszę się przestawić na komunikację, rowery i tym podobne. 3 miesiące, nie wiem jak wytrzymam, ale takimi rzeczami się nie przejmuje bardzo, wiem ze jak nie auto to rower czy skuter. Nawet jestem ciekawy jak to będzie 3 miesiące bez samochodu. Od 14 lat jeżdżę codziennie samochodem a tu wymuszona przerwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to po co zapierdalać, warmińsko Mazurskie... Wczoraj byłem u lekarza i powiedział jeśli sam sobie nie ustawie to nikt tego nie zrobi pytała się czy schodzilem z leków a ja nie, to dała mi na miesiąc leki jak po miesiącu wizyta będzie ok to da zaświadczenie do rodzinnego i tyle pół roku i schodzimy a jak nie to zwiększy dawkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ataków paniki nie mam a Ty tylko najgorszy problem to jest problem z zaśnięciem ale lekarz mi zmieniła leki i teraz mogę spać i spać aż za dużo, i czerwone policzki oraz biegunka po wstaniu jak idę do pracy..... Byłem u lekarza to się stresowalem miałem policzki czerwone i serce mi szybciej biło ale skupilem się przed wizytą np na rozmowie z żoną... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×