Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

BYŁY SOBIE CZŁOWIEKI - czynne całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

ja w pracy siedzę do 7 rano

dzieki za życzenia chłopaki

nudzi mi się troche

moj luby zabrał mnie do kawiarenki na ciacho i gorącą czekoladę pycha to było

jak spędzacie niedziele ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj sobie trochę porysowałam ołówkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ka03 Sorki, nie było mnie.

Cytat

A jak ze smakiem tego białka ? Stosowałam kiedyś różne suplementy czy dodatki wspomagajace do diety ale smakowało mi chemia strasznie ,grunt zebym odstawiła słodycze. Nadwagi jeszcze nie mam 164 cm i 66 kg (:()ale już się zaokrągliłam a u mnie to szybko jakoś leci w górę . Wcześniej pracowałam fizycznie to samo leciało w dół mimo  dwóch obiadów dziennie ale jak wspominałam zawsze ograniczałam słodycze ;) 

Jak narazie mam otwarta paczke o smaku białej czekolady. Jest mega, szczególnie na mleku, ale ja piję z wodą żeby ograniczyć kalorie. Mam jeszcze jak mi się skończy o smaku masła orzechowego, i karmelowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, co tam u Was słychać? U mnie dzisiaj fatalnie. W końcu piątek trzynastego. Ciocia chora, zemdlała, mama złamała palec. Co jeszcze złego przyniesie ten dzień? 😮 Niech on się w końcu skończy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.03.2020 o 16:17, cynthia napisał:

Hej, co tam u Was słychać? U mnie dzisiaj fatalnie. W końcu piątek trzynastego. Ciocia chora, zemdlała, mama złamała palec. Co jeszcze złego przyniesie ten dzień? 😮 Niech on się w końcu skończy...

Hey

ja mam wolne do czwartku

jutro jadę do mamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka człowieki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wiejskifilozof no i co z tymi śmieciami robisz?

Pustawo coś tu na człowiekach ostatnio :-|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z koronawiysem i kwarantanną, odcięciem polski od świata czuje się jak w stanie wojennym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli polski rząd za jakiś czas zdecyduje się zawzorować na czeskim, to dopiero będzie "stan wojenny"

Ja się czuję trochę jak podczas powodzi 1997 i 2010 (w sensie mediów). Brakuje tylko piosenek, na powódź było "moja i twoja nadzieja" i "pokonamy fale", teraz przydałoby się coś na koronawirusa.

Chociaż wobec powodzi to media były racjonalniejsze, bo powódź była realnym problemem na sporą skalę, a epidemia koronawirusa SARS 2 jest tylko w mediach i ludzkich umysłach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zle to znosze...leki i wkurzenie na wirusa.czuje sie wyalienowana brakuje kontaktu z ludzmi no i praktycznie zostalam bez pracy z dnia na dzien...ale staram sie jakos trzymac.pisze prace magisterska.robie na szydelku cwicze no a z pozytywow kupilam dzialke rekreacyjna z domkiem i szklarniami bede miala co robic☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem tym wszystkim zmęczona. I jestem chora. Nie, nie mam koronawirusa. Jeszcze leki mi się kończą i nie wiem jak je zdobędę. Będę musiała zadzwonić do przychodni i poprosić o receptę lekarza rodzinnego. Martwię się o mamę. Martwię się o przyjaciół. Sama też chyba trochę się podłamałam psychicznie, ale staram się trzymać i nie załamywać. To ostatnia rzecz, jakiej teraz potrzebuję.

Edytowane przez cynthia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jestem tu 1szy raz 🙂
Z
e wzgl na kiepski stan jestem na zwolnieniu cały nast tydzien, powinnam sie uczyc bo wykladowcy ciagle dosylaja materialy, a calymi dniami siedze w telefonie... nie chce mi sie nic innego robic poza spacerem 1x dziennie. Fajnie, ze znalazlam to forum 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, bagera napisał:

Hej, jestem tu 1szy raz 🙂
Z
e wzgl na kiepski stan jestem na zwolnieniu cały nast tydzien, powinnam sie uczyc bo wykladowcy ciagle dosylaja materialy, a calymi dniami siedze w telefonie... nie chce mi sie nic innego robic poza spacerem 1x dziennie. Fajnie, ze znalazlam to forum 🙂

Tu jest wesoło i radośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny. Załączam fotkę bzów z ogrodu:

112e4b11e4f7a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.03.2020 o 06:17, alone05 napisał:

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny. Załączam fotkę bzów z ogrodu

To chyba zeszłoroczne? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi