Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

BYŁY SOBIE CZŁOWIEKI - czynne całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Byłem dzisiaj w zusie po dokumenty w sprawie przyznania 500+ dla niepełnosprawnych. 4-tego lutego idę do psychiatry, musi mi wypisać dokumenty o mojej chorobie, potem chyba jakaś wizyta na komisji w zusie, złożenie dokumentów w międzyczasie - i oby się udało :)

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Hooded Spirit powodzenia, trzymam kciuki!

Co u Was słychać? Ja po drugiej kawie, powoli odliczam godziny do wyjścia z  pracy. Dzisiaj już naprawdę lecę na oparach jakiejkolwiek energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Hooded Spirit napisał:

Witam. Byłem dzisiaj w zusie po dokumenty w sprawie przyznania 500+ dla niepełnosprawnych. 4-tego lutego idę do psychiatry, musi mi wypisać dokumenty o mojej chorobie, potem chyba jakaś wizyta na komisji w zusie, złożenie dokumentów w międzyczasie - i oby się udało 🙂

U  mnie troche podobnie, bede prosic teraz psychiatre o dokumenty dotyczące stanu zdrowia dla zusu. A za tydzien mam jeszcze rezonans a potem musze iść z tym do neurologa. Jestem zestresowana jak ch***

@Heledore słucham piosenek Disneya. I chyba pogram. Albo poskładam Lego. Brzmi jakbym była jakimś dzieciaczkiem :P

@cynthia rozumiem strach, w końcu Twoja mama jest bardzo ważną osoba dla Ciebie. Ja przez jakieś 20 lat codziennie bałam się śmierci mamy, taki strach jest chyba w każdym z nas... moja psycholożka kiedyś określiła takie osoby filarami, że w życiu powinniśmy starać się mieć jak najwięcej filarów, które będą nas utrzymywać. Nawet jak tego jednego zabraknie, to będą inne, które nas podtrzymają. I chyba na tym skupiłam się przez ostatnie lata, żeby mieć ich dużo i trzymam się jakoś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadlam runelam nie ma mnie. Rozsypalam się w proch, zniknęła skremowana za życia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 e tam jak dzieciak. Też lubię posłuchać piosenek Disneya czasami. Albo obejrzeć jakąś bajkę. Byle by była mądra ;)

@kia_ sportage co się stało?

Ja po kawie, powoli zbieram się do nowego dnia. Szczęśliwie już weekend. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, kia_ sportage napisał:

Spadlam runelam nie ma mnie. Rozsypalam się w proch, zniknęła skremowana za życia. 

Wszystko ok? Trzymaj się, nie rozsypuj...

@Heledore ja mam fazę na Moanę, strasznie mi się podoba, obejrzałam już mnóstwo razy i planuję sobie kupić dvd 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Aurora88 napisał:

@Heledore ja mam fazę na Moanę, strasznie mi się podoba, obejrzałam już mnóstwo razy i planuję sobie kupić dvd 🙂 

Moany nie widziałam nigdy. Polecasz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Heledore napisał:

Moany nie widziałam nigdy. Polecasz? 

Jesli lubisz Disneya, to jak najbardziej. Myśle, ze gdyby ta bajka wyszla jak bylam dzieciakiem, to ja bym ogladala codziennie :P a ogladalam Mala Syrenke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jejciu bajkę Auta z Zygzakiem i Złomkiem mogłabym oglądać non stop 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lunaa napisał:

Jejciu bajkę Auta z Zygzakiem i Złomkiem mogłabym oglądać non stop 🙂

Którą część? Trzecia była po prostu boska, zakochałam się w niej, nie spodziewałam się czegoś tak mądrego ^^

Ja autka akurat oglądam bo mój chłopak kocha wszystko co związane z autami więc oczywiście bajkę musieliśmy zobaczyć :D

W ogóle wiecie, że w tym roku w Polsce będzie tzw. Disney Plus, czyli platforma taka jak Netflix i HBO GO z wszystkimi filmami i bajkami Disneya! ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 oglądałam cześć pierwsza najczęściej... przyznam że trójki nie widziałam jeszcze 😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Heledore kłopoty dom dziecko, wszystko. A do tego jestem przrmeczona. W pracy jestem to później napisze.

Nie dodał mi się post,  pewnie przeżywał internet, pisałam to na przerwie w pracy.  Poważne problemy w domu, ale nie chce tu pisać publicznie

Edytowane przez kia_ sportage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam znajomych, ale oni tylko mnie wykorzystują, po co mi tacy wykorzystywacze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith dawno Cię nie było na forum, co się z Tobą dzieje?

@alone05 to się nie daj wykorzystywać. W jaki sposób Cię wykorzystują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

B ujowo się czuje. To dopiero wtorek, a ja jadę na oparach sił.  Nie mam siły,  czuje non stop wewnętrzny niepokój,  trzęsie mnie są chwile,  kiedy mam ochotę tylko wyć. Rano czuje się najgorzej. Lęk mnie przenika jak duch. A ja od pewnego wydarzenia nie mogę się uspokoić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ekologia na czasie więc...

01092456cf4143dc93de78d7b7a5ad6a.jpg

:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

Edytowane przez Jurecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Trochę nie rozumiem. Poza koksem ^^"

Dzisiaj dostałam nowy zestaw leków na sen, psychiatra stwierdziła że trazodon mam olać i teraz będę próbowała z kwietiapiną 25.

Boję się, że przytyję. Aktualnie mi się tarczyca od stresu rozwaliła i muszę ją też ogarnąć.

Edytowane przez Aurora88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 po czy przytyjesz? Po kwetapinie nie przytyjesz napewno.

Hej, witam wszystkich:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Jurecki napisał:

@Aurora88 po czy przytyjesz? Po kwetapinie nie przytyjesz napewno.

Hej, witam wszystkich:wink:

Na pewno? Na wątku o kwecie wszyscy piszą, że przytyli, trochę się boję.

Kurde, trazodon mi naprawdę krzywdę robił, dzisiaj się obudziłam radosna, pełna energii, zero lęku. A pierwszy raz go nie wzięłam na noc. No ale nie usnęłam niestety normalnie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 25 mg kwetapiny to dziecinna dawka, ja brałem w porywach 225 mg a teraz biorę 50 mg w południe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Jurecki napisał:

@Aurora88 25 mg kwetapiny to dziecinna dawka, ja brałem w porywach 225 mg a teraz biorę 50 mg w południe.

W zależnosci od tego, jak ma działać, bierze się różne dawki, u mnie ma tylko działać na sen... No zobaczę, jak mi po tym będzie, takim marzeniem to jest u mnie nie brać na spanie nic :P Może jak sobie zrobię jakieś wieczorne rytuały uspokajające, to mi to pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kwecie jednak trochę się tyje. Nie jakoś dramatycznie, jak po olanzapinie, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi