Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

BYŁY SOBIE CZŁOWIEKI - czynne całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę ludzi z reala,nienawidzę siebie.....co za okropny wieczór,co za okropne życie,czemu zawsze muszę coś zepsuć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, depresyjny86 napisał:

Nienawidzę ludzi z reala,nienawidzę siebie.....co za okropny wieczór,co za okropne życie,czemu zawsze muszę coś zepsuć...

A swojej bezradności niemocy problemów bez kitu zyc się odechciewa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw...zamiast "ranking psychologów" u góry przeczytałem " ranking psychopatów " :D:D Chyba pójdę spać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Lunaa napisał:

Masz w domu jakiegoś pieska?

Taaak. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @cynthia, fajnie że jesteś, mam nadzieję że teraz będziesz się czuła dobrze 🙂 Zawsze miło zobaczyć Twój avatar.

Ja chyba wreszcie jestem zdrowa, przepełnia mnie energia dzisiaj 🙂 I fajnie spałam, może trittico wreszcie zacznie działać tak, jak ma działać... oby :P Będę to sobie wmawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 Cześć. Na razie czuję się dobrze... głosy się uspokoiły i to najważniejsze 🙂 Twój również miło zobaczyć! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, depresyjny86 napisał:

Btw...zamiast "ranking psychologów" u góry przeczytałem " ranking psychopatów " :D:D Chyba pójdę spać...

Hahahaha....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lusesita Dolores napisał:

Jak było w szpitalu

Były gorsze i lepsze chwile. Ale poznałam za to kilka wartościowych osób z którymi na pewno będę utrzymywać dalszy kontakt.  No i lekarzom jakoś udało się mnie podnieś do pionu, chociaż było ciężko. Więc zaliczam pobyt do udanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cynthia napisał:

Były gorsze i lepsze chwile. Ale poznałam za to kilka wartościowych osób z którymi na pewno będę utrzymywać dalszy kontakt.  No i lekarzom jakoś udało się mnie podnieś do pionu, chociaż było ciężko. Więc zaliczam pobyt do udanych.

To dobrze.

ja też utrzymuje kontakt z paroma osobami ze szpitala.

u mnie ciężko było pozbyć się głosów i spac nie mogłam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lusesita Dolores napisał:

spac nie mogłam

Ja miałam taki okres w szpitalu, gdy odstawiali mi leki, gdzie budziłam się w środku nocy z napadem lękowym. Cała spocona, serce mi waliło, nie mogłam oddechu złapać itd. Na szczęście to było chwilowe i minęło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cynthia napisał:

Ja miałam taki okres w szpitalu, gdy odstawiali mi leki, gdzie budziłam się w środku nocy z napadem lękowym. Cała spocona, serce mi waliło, nie mogłam oddechu złapać itd. Na szczęście to było chwilowe i minęło.

Okropne

:(

dobrze że wyszłaś na prostą

ja w maju będę składać o stopień niepełnosprawności 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lusesita Dolores napisał:

a w maju będę składać o stopień niepełnosprawności 

W związku z rentą??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lusesita Dolores napisał:

o pracy potrzebuje stopień umiarkowany 

Rozumiem, w takim razie powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdałam sobie sprawę, że wszyscy faceci, którzy przychodzą do warsztatu mieszkają z mamusiami i też często do nich dzwonią (faceci ci mogą mieć już około 50 lat) to jest trochę dziwne, bowiem chyba każdy człowiek staje się w końcu kiedyś samodzielny (no, ale oni samodzielni nie są).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nienawidzę kilka osób w pracy, właśnie jestem po popołudniowej zmianie i mam ich serdecznie dość 😕 Cieszę się, że już w domu i chociaż kilkanaście godzin odpocznę od tej kiepskiej atmosfery. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam do kogo powiedzieć o tej sprawie to napiszę TU!

Nie wiem czy ktoś z Was kojarzy osobę SAGI z YouTube..  ??

Jeśli tak, czy nawet nie, to powiem że była to fajna dziewczyna która prowadziła bloga, Instagrama, nagrywała filmiki o depresji z która się zmagała,jak z nią walczy, zyskała ogromną rzesze fanów, sam ja wspierałem, miała bardzo duże problemy..co raz lądowała w szpitalu na sorze.. pisałem z nią, dawała mi wsparcie, zresztą.. nie tylko mi, wszystkim z depresją, była dla Nas taką gwiazdką na Niebie, że nie jesteśmy sami..

Ale zbulwersowało mnie ostatnio co zrobiła..

Spotkała na swojej drodze w życiu chłopaka.. zakochała się.. przestała nagrywać filmiki, filmy z YT o depresji jak z nia walczyć, jak przygotować się do pobytu w szpitalu usunęła.. A dzień temu nagrała filmik, że nie będzie nagrywać już.. bardzo to przeżywała to widać jak się żegnała ale... Czy nie wydaje Wam się coś w tym dziwnego..? Czy tylko ja to tak odbieram..?

Czy nie jest to przypadkiem tak..?

- Nagrywam filmy, zwracam na siebie uwagę publiki

- Zyskuje grono fanów

- Spotykam miłość w życiu

- Nagłe wyzdrowienie

- Nara wariaty, przestaje nagrywać...

No sorki.. Ale coś mi tu nie pasuję..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię ludzi w pracy. 2 płci męskiej to cwoki, jeden zbok A drugi chyba nie do końca .... i babka starsza ode mnie dużo, ma dorosła córkę,  kiepsko B nerwowai drze się bez przerwy.  Ciężko.  Nie ma z kim pogadać.  Nikogo . Cóż bywa. Ale najgorsze jest i tak wstawanie o 3.40 .   od poniedziałku 5 dni narazie w grafiku, nie mam jeszcze na luty. Oby jak najmniej. Dziś mam wolny dzień 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.01.2020 o 23:06, utrapienie napisał:

Nienawidzę kilka osób w pracy, właśnie jestem po popołudniowej zmianie i mam ich serdecznie dość 😕 Cieszę się, że już w domu i chociaż kilkanaście godzin odpocznę od tej kiepskiej atmosfery. 

Znam ten ból,  witaj w klubie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith tęsknie za Twoim czerwonym awatarem w końcu drugie miejsce zajął w konkursie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w sobie jakiś paniczny strach, że w każdej chwili moja mama może umrzeć. Nie mogę przestać o tym myśleć. Jest ciężko chora, to fakt. A ja sobie nie poradzę z jej stratą. Na samą myśl załamuję się psychicznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi