Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

BYŁY SOBIE CZŁOWIEKI - czynne całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Aurora88 napisał:

Mieliśmy menu degustacyjne, to jest taki motyw że Ci po kolei przynoszą pozornie małe dania. Dwie przystawki, potem 4 dania a potem deser. Ja już umierałam a na końcu nam jeszcze jakieś pralinki przynieśli. Nigdy w życiu nie zjadłam tak dużo. Do tego wino i koktajl na bazie whisky.

Coś cudownego.

Wiem ;) W jednym z obiektów, w których pracowałam serwowali uroczystą kolację serwowaną przez Szefa Kuchni z menu degustacyjnym. Ludzie zawsze byli zadowoleni. Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith Może jednak będę chodzić na zakupy - nie lubię gipsu. Zdrowiej szybko. 🙂

@Aurora88 Brzmi smakowicie. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, takie_tam napisał:

@Lilith Może jednak będę chodzić na zakupy - nie lubię gipsu. Zdrowiej szybko. 🙂

Na szczęście nie mam gipsu :D Uznali, że gwoździe w kości wystarczą. Tylko nie wolno mi na razie na tej nodze stawać, bo to wszystko musi się zrosnąć. A potem, to podobno nawet czołg tego nie ruszy:mrgreen::twisted:O dziwo - najbardziej bolą mięśnie, które dostały po tyłku podczas operacji. Gdyby nie to i opuchlizna stopy i kostki, to byłoby ok. No, ale z czasem pewnie wszystko dojdzie do normy. W każdym razie - nie tęsknię za wychodzeniem z domu. Jest mi tutaj dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Lilith napisał:

Jest mi tutaj dobrze. 

Dobrze że już nie boli.

Dobrze, że jest dobrze. Ale ta praca- bo finansowo musisz czy próbujesz uciec od nic-nie-robienia? No, to jest akurat trudne, takie nic-nie-robienie.

Ja wczoraj 20 pompek męskich w jednym ciągu dałam radę. Idę dalej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, doi napisał:

Ale ta praca- bo finansowo musisz czy próbujesz uciec od nic-nie-robienia? No, to jest akurat trudne, takie nic-nie-robienie.

Na barak zajęcia nie narzekam. Bardziej wchodzą w grę kwestie finansowe. Oszczędności wystarczy na kilka miesięcy, ale wolałabym ich nie wykorzystywać do zera. Lubię, kiedy finanse są ustabilizowane i płyną regularnie. Co do zajęć - jest ich cała masa. Od Forum, przez rysowanie, czytanie, słuchanie audiobooków po oglądanie filmów, gry, naukę języka. Jak ktoś chce, to zawsze sobie coś znajdzie. Nie leżę i nie patrzę się w sufit. Ten etap już mi minął.

7 minut temu, doi napisał:

Ja wczoraj 20 pompek męskich w jednym ciągu dałam radę. Idę dalej 🙂

Widzę, że z kondycją u Ciebie coraz lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith Brzmi, delikatnie mówiąc, bardzo nieprzyjemnie. Oby jednak szybko wszystko minęło i żebyś mogła np. kupić mi żelki. :D

@doi Udanych ćwiczeń. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lilith napisał:

Nie leżę i nie patrzę się w sufit. Ten etap już mi minął.

Cieszę się. 🙂

Ale w patrzeniu w sufit nie ma niczego złego. Medytacja taka.

Ćwiczę, radocha jest, tak. Nie tyle to 20 mnie cieszy, ale to że ostatnio było15. Frajda samego ruchu. Bo dni są różne.

A ty, choć ręce porozciągać, plecy, szyję ... Kręgosłup siądzie jak będziesz siedzieć :( Jest joga dla osób na wózkach, też warto. Jeśli możesz i nie masz innych zaleceń, oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@takie_tam dzięki, nawzajem. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, doi napisał:

A ty, choć ręce porozciągać, plecy, szyję ... Kręgosłup siądzie jak będziesz siedzieć :( Jest joga dla osób na wózkach, też warto. Jeśli możesz i nie masz innych zaleceń, oczywiście.

Rozciągam. No i muszę ćwiczyć mięśnie w nodze, żeby nie zwiotczały. To akurat boli, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, więc i motywacja jest.

21 minut temu, takie_tam napisał:

@Lilith Brzmi, delikatnie mówiąc, bardzo nieprzyjemnie. Oby jednak szybko wszystko minęło i żebyś mogła np. kupić mi żelki. :D

Najchętniej, to wyszłabym dopiero na wiosnę :D Nie lubię jesieni. Zimy wręcz nie znoszę, ale to z powodu mieszkania w górach ;) Może w tym roku będzie trochę inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Lilith napisał:

Wiem ;) W jednym z obiektów, w których pracowałam serwowali uroczystą kolację serwowaną przez Szefa Kuchni z menu degustacyjnym. Ludzie zawsze byli zadowoleni. Fajna sprawa.

Raz w życiu można zaszaleć i sobie skorzystać, a okazja była, bo nam 10 lat stuknęło ;)

Cieszę się, że po 10 latach się wciąż tak niesamowicie kochamy.

1 godzinę temu, takie_tam napisał:

@Aurora88 Brzmi smakowicie. 🙂

No ja byłam w szoku jak można tak smakowicie niektóre rzeczy zrobić. Hitem dla mojego partnera był czips z kapusty kiszonej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, doi napisał:

Jest joga dla osób na wózkach, też warto. Jeśli możesz i nie masz innych zaleceń, oczywiście.

Osoby na wózkach często też korzystają z pasów treningowych typu TRX, to też jest super. Nogi też można na tym ćwiczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze ubierałam się jak zakonnica, no może nie jak zakonnica, ale jak chłopak, nie wiem dlaczego, ale tak mi zawsze było wygodnie, matka nie była z tego zadowolona i dalej mnie traktowała jak córkę mimo, że przecież widać jaki mam męski charakter. Do pracy to zakładam zazwyczaj czarne spodnie i bluzkę czasami czarną a czasami niebieską, nie chcę się za bardzo różnić od innych pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@doi Dziękuję, dzisiaj w programie mycie łazienki i kuchni. ;)

@Lilith Pamiętam, że tam mieszkasz. Góry lubię latem, zima jakoś do mnie nie przemawia.

@Aurora88 Aż miło czytać, że się nadal mocno kochacie i że miło spędziliście czas. I pysznie.

@alone05 A gdzie pracujesz, jeżeli wolno zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś było u nas Święto Niepodległości 🇵🇱🍀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na mnie. Bez stresu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@takie_tam czas na mnie? Co to oznacza? Zamierzasz nas opuścić? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

By

6 minut temu, carlosbueno napisał:

Obchodziłeś to wstrętne prawicowe, nacjonalistyczne, faszystowskie święto, jak Ci nie wstyd, poszedłbyś na jakiś marsz równości a nie uczestniczył w prawackiej dewiacji .😊 

Na szczęście byli u nas senuiorzy.A nie faszyści.Potem moja grupa gotowała pomiodorową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak sobie poradzić w niedzielę skończą mi się leki biorę efectin 150 mg. Czy jeśli będę brała po 75 zamiast 150 to dam radę? Tylko tak wystarczy mi do poniedziałku we wtorek może przyjmie mnie lekarz. Nie mogę iść do lekarza 1 kontaktu bo nie mam ubezpieczenia.  Byłam na l4 we wrześniu. I do tej pory nie dostałam pieniędzy. Z zusu. Muszę czekać aż  mi przyszła dadzą zaświadczenie,  i wtedy będę mogła iść do urzędu pracy.  Zalamka nie wiem co robić . Chyba ze w srode dostsne pracę  wszystko sie okaże 

Edytowane przez kia_ sportage
Dopisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, kia_ sportage napisał:

Chyba ze w srode dostsne pracę  wszystko sie okaże 

Mam nadzieję, że Ci się uda.

Witam w sobotnie przedpołudnie. Co u Was? Jak nastroje? Jakieś plany na sobotę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki lilith.  Teraz boję się efektu odstawienia leku tzn zmniejszenia dawki. Mam nadzieję że jakoś Przetrwam. Wkopalam sie i to bardzo. Ale moze lekarz juz pozwoli mi odstawic to g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, kia_ sportage napisał:

Dzięki lilith.  Teraz boję się efektu odstawienia leku tzn zmniejszenia dawki. Mam nadzieję że jakoś Przetrwam. Wkopalam sie i to bardzo. Ale moze lekarz juz pozwoli mi odstawic to g.

No zobaczysz. Może nie będzie tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ho.

Co tam słychać w tę piękną sobotę?

Ja dopijam kawę i ruszam w miasto poprzypominać sobie stare ścieżki. No i muszę kupić zasłonkę do prysznica, bo ktoś się nie bał i za...brał bez pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Heledore napisał:

Ja dopijam kawę i ruszam w miasto poprzypominać sobie stare ścieżki. No i muszę kupić zasłonkę do prysznica, bo ktoś się nie bał i za...brał bez pytania.

A zwiedzać będziesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith pozwiedzam trochę ;) odwiedzę starą dobrą katedrę, pochodzę po starówce, odwiedzę La Petite France i trochę godzin zejdzie. Muszę też rozeznać się na kampusie i znaleźć pralnię. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Lilith dzięki oby. Byłam w sklepie tzn chciałam pójść, tego co się dzieje w biedronce jeszcze nie widziałam.  Musiałam wyjechać do innego bo palca na parkingu nie wcisniesz. Do tego nle mam juz, grosza na zycie, zus mnie  wyd.bez mydła. Same bułki do jedzenia z serem i mleko. Poprostu porażka. Oby mi się udało w środę praca w Kaufland.  

Edytowane przez kia_ sportage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi