Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

BYŁY SOBIE CZŁOWIEKI - czynne całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przerwie ;)

U mnie jest tak sobie. Marzę o odpoczynku. Ale takim prawdziwym odpoczynku, kiedy wstaję i jedynym, co muszę zrobić, to kawa i wywleczenie się na huśtawkę przed domem. Wolne dni są jak pracujące, bo ciągle coś robię. I tak czas mija. Nawet nie wiem, kiedy lipiec zleciał.

A co u Was? Jakie plany na dzisiejszy dzień? Jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, JERZY62 napisał:

@Lilith hej, też czuje się zmęczony i napięty.

Czyli jest Nas dwoje. Może z wyjątkiem napięcia. Wczorajszy dzień mnie zwyczajnie wydrenował i nie mam zbytnio ochoty na robienie  czegokolwiek. No, ale już niedługo i może się wszystko ustabilizuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam @Lilith i @JERZY62

@Lilithwróciła 🙂 ja spałam 3 godzinki, jestem zmęczona, ale spać mi się nie chce. Obudził mnie kilka razy leżący tato, potrzebował pomocy. I wybieram się dziś do psychoterapeutki, w tym tygodniu drugie spotkanie, wolałabym mieć taki dzień, w którym zupełnie nic nie robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pogodna napisał:

Witam @Lilith i @JERZY62

@Lilithwróciła 🙂 ja spałam 3 godzinki, jestem zmęczona, ale spać mi się nie chce. Obudził mnie kilka razy leżący tato, potrzebował pomocy. I wybieram się dziś do psychoterapeutki, w tym tygodniu drugie spotkanie, wolałabym mieć taki dzień, w którym zupełnie nic nie robię.

No hej. Trzy godziny, to mało. A jak w ogóle odbierasz terapeutkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilithmało snu, ale to nie pierwsza taka noc w tym tygodniu, dziwne, nie martwię się swoim zmęczeniem i wpływem braku snu na zdrowie, tylko tym, że moje okolice oczu źle wyglądają (cienie). Na początku trochę mnie denerwował jej spokój, wyciszenie do mojej energii, ruchliwości i żywiołowości, ale teraz widzę, że tak powinno być, to podejście jest do mnie jak najbardziej odpowiednie. Widzę dobre strony terapeutki, zauważam w czym mi pomaga, co dostrzega, nie lekceważy niczego, jest dobrą obserwatorką, zobaczymy co dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Lilith jak idę sobie do terapeutki, to przed wizytą kupuję buty, mam już kolejną parę 🙂 

Edytowane przez Pogodna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Pogodna napisał:

@Lilith jak idę sobie do terapeutki, to przed wizytą kupuję buty, mam już kolejną parę 🙂 

Czyli powoli zaczyna Ci się budować pewnego rodzaju rytuał otaczający terapię. Miałam podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilithtak właśnie chciałam napisać, że to zaczyna być rytuał, ale to chyba dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Pogodna napisał:

@Lilithtak właśnie chciałam napisać, że to zaczyna być rytuał, ale to chyba dobrze?

Naturalnie 🙂 Ani dobrze - ani źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilithmyślałam o wyjeździe w góry, bo nad morzem jestem często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Pogodna napisał:

@Lilithterapia terapią, a życie toczy się.

Wszystko się zgadza.

27 minut temu, Pogodna napisał:

@Lilithmiło, że wróciłaś 🙂

Nie było mnie tylko kilka dni, bo miałam dość dużo na głowie 🙂

5 minut temu, Pogodna napisał:

@Lilithmyślałam o wyjeździe w góry, bo nad morzem jestem często.

Jeśli lubisz, to czemu nie. Miejsca w sumie jeszcze są, ale coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lilith napisał:

Nie było mnie tylko kilka dni, bo miałam dość dużo na głowie 🙂

@lilith kilka dni to dużo ;) rozumiem, życie jest w świecie realnym. Mialaś dużo na głowie, a doba ma tylko 24 h..... A przynajmniej jesteś zadowolona, że coś Ci się udało zrobić, nadrobić?

3 minuty temu, Lilith napisał:

Jeśli lubisz, to czemu nie. Miejsca w sumie jeszcze są, ale coraz mniej.

@Lilith patrzę na miesiąc sierpień i mam w nim trochę rzeczy do zrobienia i pewnie musiałabym z czegoś zrezygnować. Chciałabym wrócić do Karpacza i do Czech, bo w pobliżu. Jazda pociągiem trwa wiele godzin. Pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Pogodna napisał:

@lilith kilka dni to dużo ;) rozumiem, życie jest w świecie realnym. Mialaś dużo na głowie, a doba ma tylko 24 h..... A przynajmniej jesteś zadowolona, że coś Ci się udało zrobić, nadrobić?

Z zadowoleniem jest na ten moment średnio, bo jestem po prostu wydrenowana z energii. Udało mi się zrobić dużo - jedne rzeczy się udały, inne nie. Wciąż zostało dużo do zrobienia, a doba - jak napisałaś - ma tylko 24 h. Chciałabym zwyczajnie odpocząć, ale jeszcze trochę muszę się przemęczyć i skończyć to, co pozaczynałam. 

23 minuty temu, Pogodna napisał:

Chciałabym wrócić do Karpacza i do Czech, bo w pobliżu. Jazda pociągiem trwa wiele godzin. Pomyślę.

Czyli moje rejony. Pod koniec sierpnia powinno być luźniej. Jeśli mogę polecić termin, to właśnie samą końcówkę sierpnia. Powinno być trochę lżej z obłożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Lilith napisał:

Z zadowoleniem jest na ten moment średnio, bo jestem po prostu wydrenowana z energii. Udało mi się zrobić dużo - jedne rzeczy się udały, inne nie. Wciąż zostało dużo do zrobienia, a doba - jak napisałaś - ma tylko 24 h. Chciałabym zwyczajnie odpocząć, ale jeszcze trochę muszę się przemęczyć i skończyć to, co pozaczynałam. 

@Lilith czujesz przeciążenie i natłok, to tylko odpoczynek jest potrzebny, chociaż króciutki.

5 minut temu, Lilith napisał:

Czyli moje rejony. Pod koniec sierpnia powinno być luźniej. Jeśli mogę polecić termin, to właśnie samą końcówkę sierpnia. Powinno być trochę lżej z obłożeniem.

@Lilith lubię te rejony, czuję się w nich bardzo dobrze i spotkania z ludźmi także wspominam jak najlepiej, dziękuję za rady 🙂 Miałam ulubione miejsce- pensjonat.

Edytowane przez Pogodna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Pogodna napisał:

@Lilith czujesz przeciążenie i natłok, to tylko odpoczynek jest potrzebny, chociaż króciutki.

Za kilka dni odpocznę. Mam przynajmniej taką nadzieję. Potrzebuję do tego świadomości, że wszystko jest już załatwione, zrobione i mogę w spokoju się na jeden dzień wyłączyć z życia. Na razie niektóre rzeczy pozostają w zawieszeniu, a to najgorsze, co może być.

11 minut temu, Pogodna napisał:

@Lilith lubię te rejony, czuję się w nich bardzo dobrze i spotkania z ludźmi także wspominam jak najlepiej, dziękuję za rady 🙂 Miałam ulubione miejsce- pensjonat.

Osobiście tych rejonów nie lubię, ale dlatego, że w nich mieszkam. Tu jest ładnie tylko wiosną i latem, a później nic tylko uciekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 🙂

w nowej pracy jest spoko.

jutro idę na solarium

a poza tym jestem u rodziców na miesiac

jest okey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karanfil super, podziwiam. Ja trochę biegałam zanim dopadł mnie mój prywatny rów mariański.

@Lilith dobrze Cię znowu widzieć ;)

Co słychać wieczorową porą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Lusesita Dolores napisał:

Cześć 🙂

w nowej pracy jest spoko.

jutro idę na solarium

a poza tym jestem u rodziców na miesiac

jest okey

To dobrze, dajesz radę wstawać do tej pracy? 

Ja właśnie od rodziny wróciłam, nadrabiam zaległości w porządkach domowych a jutro będę odpoczywać, fizycznie i psychicznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Lilith napisał:

Za kilka dni odpocznę. Mam przynajmniej taką nadzieję. Potrzebuję do tego świadomości, że wszystko jest już załatwione, zrobione i mogę w spokoju się na jeden dzień wyłączyć z życia. Na razie niektóre rzeczy pozostają w zawieszeniu, a to najgorsze, co może być.

@Lilith życzę Ci, żebyś wszystko załatwiła, zrobiła i mogła nawet krótko odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Aurora88 napisał:

Ja właśnie od rodziny wróciłam, nadrabiam zaległości w porządkach domowych a jutro będę odpoczywać, fizycznie i psychicznie 🙂

@Aurora88 dobrze Ci zrobiła wizyta rodzinna/ wyjazd do rodziny? Ja ciągle mam zaległości w porządkach domowych i nie mogę ich nadrobić. Miłego odpoczynku 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 🙂

Ja juz od godziny w pracy. Dzisiaj będzie się działo, więc czas powinien mi szybko zlecieć :D

Czuję się dzisiaj lepiej. Trochę odespałam.

Jak tam u Was niedzielnym porankiem? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi