Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy w ciągu 6 ostatnich lat pojawił się nowy lek na dystymię?


stracony

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu spróbowałem wielu leków, oczywiście nie wszystkich. Od momentu kiedy się prawie przekręciłem po małych dawkach neuroleptyku zarzuciłem poszukiwania. To był koniec 2012 roku. Po drodze potem było lepiej i gorzej ale radziłem sobie tylko stosując alkohol i bardzo małe dawki benzo co jakiś czas. Dystymia, o ile to ona bo pewności nie mam nie opuściła mnie nigdy. Nie mam myśli samobójczych ale przez cały czas towarzyszy mi myśl, że chcę umrzeć i ta myśl jest dla mnie ukojeniem i pocieszeniem. Paradoksalnie chcę żyć tylko sił i napędu mi brakuje. Wszystko muszę tej francy wydrzeć i wywalczyć. Teraz jest źle, nie mam już siły

Pytanie zasadnicze czy jest po co iść do psychiatry, czy jest coś nowego co mi może pomóc i nie spowoduje mojego jeszcze gorszego samopoczucia jak kiedyś praktycznie po wszystkich lekach i nie zabije moich chęci i możliwości seksualnych jak wszystkieleki do tej pory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ketaminę to wprowadzą może za 10 lat u nas...... a coś z tego co już jest? Nawet bieganie mi już niewiele pomaga, alko też średnio a i wczoraj zażyłem zomiren, po którym następnego dnia często funkcjonowałem lepiej i też dupa.

Przywalony umysł mam i nie mam pomysłu co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×