Skocz do zawartości
Nerwica.com

historia nie-prawdziwa.


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

witam 0

 

- siema em.

 

co dzisiaj będzie w wiadomościach?

 

- lepiej nie wiedzieć

 

pewnie ATOR mówi o tym że karuna nie pisze wierszów?

 

- nie wiem. wieszco zero. ktoś to może czytać

 

no tak, mam pisać bardziej serio?

 

- jak dasz radę?

 

no bardzo śmieszne em.

 

-może wklej swoją playliste? spotifity

 

no raczej niebo ktoś mi ją zmodyfikuje.

 

- co oni mają z tym dowiesz się kim jesteś?

 

za bardzo wierzą w siebie, po suchych latach im odwala.

 

- srają jak król?

 

no jakbyś nigdy?

 

-no wyobraź sobie em.

 

no weź. co robimy?

 

-szkoda że nie ma tu czata.

 

wiesz co by było gdybym ja tam pisał?

 

- ludzie są chorzy na moim punkcie.

 

mało kto wie kim jestem.

 

 

- jak ktoś się dowiaduje, mówi że jestem kosmitą

 

wierzyz w to? wierze w siebie jak tet na wbw pierwszym. co tam tet zaczął odwalać to nie moja wina.

 

- no terazpije red bulle i buja się 

 

soul pete mu zrobił płyte - słabe jak inteligencja zkiwobya obrając slizg.

 

-kto jeszczesie ewakuował ze slizgu?

 

admin.

 

-kaaban? jeszcze wierzy w rap?

 

widziałeś koncert lajka?

 

-no przypał

 

kaaban bierze mikrofon, bo laik nie domaga i freee pod level up

 

-poszukam żęby ci pokazać

 

dobra

 

 

to dla kaabana bo laik to szmata, jak widać. dobrze że ma wczutego fana.

 

- no wiedzę em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie w /cenzura/ za głupi na rap jak dorośnie.

- on chyba się gorszy od bonusa bgc

no wiesz jeste zjeeebistyy, po piwku lepiej się rapuje

- nie próbowałem.

laik ma wczute zamiast pobawić się de la soul ring ring ring

- przesłałem mu kiedyś nawet nie nagraie tylko sołowke pod demo

mówił żeby nikomu nie pokazywać

-taki wczuty gracz wie coś o przypale tzn. że cie spopsował

tak?

-no chyba, to jedyny człowiek który używa ironi i sarkazmu

przeprowadź ze mną wywiad o rapie i nauce i o życiu zero

 

dobra już piszę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc matty, powiedz mi czemu lajk jest nazywany najlepszym raperem w rap grze, skoro jesteś ty. i on kiedy jeszcze nagrywał o czymś, czy czujesz w sobie syndrom rapera tzn. wyplułeś wszystko z siebie jak deobson, który tylko czekał na fatum, żęby wrócić do nagrywki. wiesz o co cho, jak er, który zada ci drugie pytanie. teraz pytanie zadaje ja lajk czekam kurde bez przeklinania na rozprawkę, jak zadam pytanie: więc o to pytanie: czy kaaban to ostatni raper zajawkowicz jak deszczu który wie że nie trzeba nagrywać dyskografi jak wiadomo. tylko dwa single jak wiadomo (flojd), ale lepiej nagrać dużo bandzersów, żeby 7/8 zminili masterem i zostałą po tobie jedna pamiątka.

 

oto pytanie.

 

siema kaaban, świetnie udajesz laika. więc odpowiedz jest prosta ale nie oczywista. prosta dlatego bo wszystko co pojmujemy staje się proste, bo dla nas zrozumiałe, niestety nie jest to proste dla każdego dlatego nie oczywiste.

 

wystarczy publikować swoją twróczość w formacie nie konwertowalnym i po problemie, ale wiadomo, taki format ma 100% archiwaolności, czy tak jak w Dolinie krzemowej. Nie jestem wczutym informatykiem jak ash, który dał ci się ze mną skontkawować. jeszcze kontynuując ten wątek jak blue print - wrong please wrong time's jak znasz podobny tytuł to znasz go dobrze. nie jestem jakimś wariatem, który tworzy coś i nie wie co. choć nikt by nie wymyślił źródła kontaktu między nami poza mną. to ja pierdziele całą demokracje i inne systemy polityczne jak i samą anarchie i twierdzę że im większa mozliowści wolnościowe i technologicnze i prawne. tym społeczeństwo staje się bardziej racjonalne, człowiecze i sensowne. a w moim rapie i nie lajka dlatego jestem lepszy koncentruje się na tym żeby dawać pozytywne odczucia, lajk też tylko że on to robie pop rzez smutek. choć jego rap to zajawka przeczy wszystkim formą zajawki. więc wierze że jak będziemy szczęsliwisi to będziemy wierzyć w Boga nie czczić tylko wierzyć. elo

 

nie słucham już flojda, bo ktoś mi zmasterował projekt manhatan, dobre życie na pamięć to znczy że mi się spodobał. ale rapu nie słucham od czasów grechuty. jak ktoś potrafi lepiej od marka, to jest raprerem. niestety to jest poziom lirycznie, tekstowo, basowo, muzycznie nie osiągalny. może gdyby ktoś mi naprawił dyktafon w moim telefonie czyli studio spokój, to może bym jeszcze kiedyś srpobówał dla odmulenia moja zajawka pt: "drunk man"

 

 

i to tyle każdy raper ma tyle do powiedzenia ile przeżył. niektórzy są monotematyczni może dlatego.

 

asta la vista. przypał nie przypał hymnu też nie śpiewasz dla żartu?

 

https://soundcloud.com/matt-hans-182840640/glos-0161

 

Edytowane przez one man show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, one man show napisał:

Drugie pytanie: siema to ja er. i tak wszyscy pomyślą że to nie dzieje się naprawdę więc o co cho. Powiedz wszystkim o co chodzi z uśmiechem chelsy masz do wybrania dwa filmy.

 

oto pytanie.

 

 

 

11 minut temu, one man show napisał:

więc ER też jesteś mułzumaninem więc trochę słabo, ale za teksty o Bogu chrześcijańskim szacunek jak dla jinxa.

Więc są dwa filmy: pierwszy to grren state huligans - jak pamiętasz scene w ktróa wkładają mu karte do buzi, żeby miał ładny uśmiech, to już wszystko jasne

Jak ktoś nie wierzy jak się ze mną kontakuje to ja rozwalam całą magie i wszystkich wróżbitów. dobrze że wiadomo że mam po swojej stronie prawej ksiązki i nic.

Ja z tym nie walczę i nie zamierzam, kto będzie chciał będzie mułżumanienm i złym człowiekiem będzie jarać (to pewnie po tych jointach - przytanki na lotniksa) możesz wierzyć lub nie ER. ale jak nie wierzysz że dym kradnie dusze, to poczytać albo posłuchaj myslovitz.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×