Skocz do zawartości
Nerwica.com

historia nie-prawdziwa.


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

więc na imię mi tak i trochę nie tak. nie wierzę w sprawiedliwość na ziemi, nie po tym co mnie spotkało. jednakże zainspirowany biografią carventesa nauczyłem się uśmiechać naet patrząc na swoje nieszczęścia. to dziwne, ale pomaga. ludzie rzekomo mi pomagają, jednak gdyby tylko wiedzieli że oczekuje pomocy, albo sobie z czymś nie radzę, to powiedziano by mi radź sobie sam, inaczej sobie nie poradzisz w życiu.

 

za kare chcą mnie zamknąć w ZOL-u albo DPS-ie. mi to na rękę sam chce tam być. cały dzień wolny, książki, filmy, nauka, gazety, muzyka, komputer, malowanie itp. itd.

Nie wiem co wymyślą jak powiem że to jest lepsze od pracy, dach nad głową, darmowe jedzenie, do tego kieszonkowe ze 200zł miesięcznie. serio, Artur? sorry otor?

 

tak mnie chcecie ukarać bo w 2007 miałeś mi dać bilet do bostonu na MiT, a zamiast tego wymyśliłęś mi schizofrenie?

 

baw się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysłów w brud, jak kaptan hak nie widzę, lecz coś tam kminie.

za burtą tonie czas, a tam aligator i wróżka też.

idziesz na pożarcie i nic, krokodyl nie czeka na ciebie.

więc nic nie grozi.

bajki dla dzieci są dziwne. dziwnie dorosłe i dziwnie mądre.

 

dlatego nie ma już bajek w telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytasz mnie czy jestem szczęśliwy? coż za przewrotne to szczęście. raz potrzebujesz pieniędzy, potem zdrowia, wcześniej zrozumienia  i miłości. nauczyłem się czerpać przyjemność z funcki poznawczych mózgu.

 

1) schiozfrenia = grypa

2) schizofrenia jest wyleczlana.

3) leczenie finaldzkie udowania że schizofrenia=grypa i można nią nawet leczyć psychologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyślisz przypał pisać tak w necie, no przypał, ale co zrobić że mam na wszystko daleko od poważnego. ludzie cierpią na zjawisko oceniania przez innych. mi wydaje się że chce se popisać sam ze sobą:

-how u doin matty?

 

im fine,so i fucked you tell my this question. smell  boss

 

- sorry matty, im naethibure so, i undrestand you problem. you are very najs man i think my engslih it's worse

 

no probably people use engslish something like latine. 

 

-?

 

pepople dont know wats says but words its smart.

 

 

Edytowane przez one man show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listy OD BEZBZEKÓW.

 

siema mam na imie Artur, ottor, masz wpierdol, wiem że cie to cieszy, będę jak Krzysiek z śds i nie dostane obiadu.

 

wiesz ottor (namiary znane redakcj) jak ci jeszcze nie wszystko jedno i dasz radę z tym żyć, to nie wiem. może idź se zwal, bo nie sądzę, żeby ktoś ci jeszcze chciał dać dupy, po tym co o tobie pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×