Skocz do zawartości
Nerwica.com

objawy moze ktoś tak miał


iwona1785

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Mam pytanie o objawy czy ktoś może takie miał i jak sobie poradził , jestem w terapii wiele lat wiele zrobiłam a objawy cóz niech sobie beda jak chcą ,mam taka obserwacje ze im głebiej w las czytaj w nieswiadomosc tym objawy mocniejsze ale do rzeczy miałam tak w tamtym roku w lecie i teraz sie powtarza mrowienie ,dretwienie nóg jakby wszystkie miesnie były w zakwasach ,chodzę jakby nie na swoich nogach sa takie kołki bola mnie stawy wogóle trudno określić ten ból......
Dodam ze w tamtym roku wykluczono choroby neurologiczne typu SM ,choroby stawowe ,naczyniowe ,borelioze wiec została mi nerwica ,miał tak ktos moze ? Jak sobie radzić dodam ze wypróbowałam wszelakie leki przeciwbólowe, rozkurczowe,uspakajacze i nic ,bede wdzieczna za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam często w depresji, przed próba samobójcza leżałam w łòżku i nie mogłam ruszać rękoma, nie mogłam wstać z łóżka tak mnie bolały nogi. Ja bym to uczucie nazwała raz odretwieniem, a następnie skrobanie nożem po kościach :( pomogła mi zmiana myślenia, czytanie, wysiłek fizyczny, staram się nie rozmyślać i pregabalina. Czasami te bóle jeszcze są, ale bardzo rzadko w porównaniu z tym co było wcześniej. I nie są na szczęście tak silne jak dawniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×