Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uczucie chwilowego zatrzymania serca


Bognaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć tak sobie teraz myślę... macie czasem dlawiace uczucie zatrzymania serca? I ponowne bicie? (Okropienstwo!) Ja tak czasem mam w lutym byłam u kardiologa i serce ok. Mam tak czasem np przez tydz codziennie A czasem raz na miesiąc ale co jakiś czas przez cały dzień .  Przyszło mi to zapytanie do głowy bo właśnie wróciłam ze sklepu podczas 30 minutowych zakupów złapało mnie to 7 razy😣masakra. Dodam że się nie denerwowalam że było ok. Razem z córką byłam na zakupach i jak zaczelo mi sie to robic to wtedy zaczęłam panikowac co z dzieckiem jak dostanę zawału 😣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aurora88 napisał:

Ja tak mam z oddychaniem, że czasami po prostu przestaję oddychać na kilka sekund, nie panuję nad tym, to ze stresu mam. Ale teraz jak tak myślę, to od dawna tego nie doświadczyłam. 

Z oddychaniem też tak mam! Jak leżę na plecach to mam wrażenie jakbym miała kamień na piersiach. Z Tym sercem podejrzewam że od nerwów. Ale tak bardzo? Okropne to uczucie ! Serce niby staje i odnowa rusza. Jakaś tam niby mam lekką wadę ( teraz nie pamiętam co, musiałabym poszukać tej kartki z echa) niby że to daje podobne objawy. Ale kardiolog kazał mi się nie przejmować że niby dużo osób tak ma i nawet o tym tym wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bognaa napisał:

Z oddychaniem też tak mam! Jak leżę na plecach to mam wrażenie jakbym miała kamień na piersiach. Z Tym sercem podejrzewam że od nerwów. Ale tak bardzo? Okropne to uczucie ! Serce niby staje i odnowa rusza. Jakaś tam niby mam lekką wadę ( teraz nie pamiętam co, musiałabym poszukać tej kartki z echa) niby że to daje podobne objawy. Ale kardiolog kazał mi się nie przejmować że niby dużo osób tak ma i nawet o tym tym wie.

Wiesz co, nerwica lękowa daje dużo fizycznych dolegliwości, które są dziwaczne i często nie możemy dojść ich przyczyny. A są wywoływane tak naprawdę przez lęk i stres. I jak się bierze te leki, to z czasem wiele rzeczy przechodzi. Najlepiej chyba po prostu poczekać i zobaczyć, co było efektem stresu, a co faktycznie nas męczy. Mi wiele różnych rzeczy teraz przeszło, co do których myślałam, ze są spowodowane innymi problemami. A były nerwicowe. Ba! Według lekarzy również mój nieregularny i bolesny okres są wynikiem stresu i to powinno mijać. Więc teraz można z ciekawością obserwować swoje ciało :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aurora88 napisał:

Wiesz co, nerwica lękowa daje dużo fizycznych dolegliwości, które są dziwaczne i często nie możemy dojść ich przyczyny. A są wywoływane tak naprawdę przez lęk i stres. I jak się bierze te leki, to z czasem wiele rzeczy przechodzi. Najlepiej chyba po prostu poczekać i zobaczyć, co było efektem stresu, a co faktycznie nas męczy. Mi wiele różnych rzeczy teraz przeszło, co do których myślałam, ze są spowodowane innymi problemami. A były nerwicowe. Ba! Według lekarzy również mój nieregularny i bolesny okres są wynikiem stresu i to powinno mijać. Więc teraz można z ciekawością obserwować swoje ciało :P 

No oby leki pomogły.  Fajnie powiedziałaś że jak leki zaczną działać to wtedy będzie można z ciekawością obserwować swoje ciało 😊no ja to tak...kręgosłup (czasem bardzo boli) migreny(potwierdzone przez lekarza) astma(też potwierdzona)problemy że wzrokiem ale nie byłam u okulisty. I wiele dziwnych boli zawrotow glowy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo wlasnie czasami serce jakby stawalo kilka razy na dzien az mnie przytyka w Persiach I robi mi sie tak dziwnie w glowie I slabawo tez mam propranolol od 5 lat I nic tachykardia plus to no masakra :( czasami nie moge usiedziec tak mi serce kolacze :( ale ja juz mam taka nerwice lekowa ze nic nie pomoze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×