Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie daje już rady 😥


magdalenka33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Jak w tytule nie daje już rady .. czuje ciągły lęk i niepokój , strach ogromny , budzę się z lekiem ,zasypiam tylko na nasennych . Od dwóch tyg jestem na połówce paroksetyny ,wzięłam ją sama po poprzednim leczeniu (kilka lat temu) a teraz wizytę mam dopiero w lipcu (NFZ) . Jednak nie daje już rady ,czuje że ja i moje ciało jesteśmy na skraju .. mam biegunki ,boli mnie lewa strona brzucha ,zawroty głowy tzn płynę tak , co łatwiejsze nie jest cierpię na niedoczynność tarczycy , w głowie mam naczyniaka żylnego i wyszła mi borelioza z krwi która kiedyś przeleczono ale chyba to wraca, przez sytuację rodzinną jestem w permanentnym stresie i chyba to spowodowało stan w którym teraz jestem . Jestem na skraju wytrzymałości , aż tak nigdy nie cierpiałam 😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może nasilony lęk jest też spowodowany początkiem brania leku antydepresyjnego. tak może podobno być. Wszystko mija, musisz być wytrwała i starać się zajmować głowę zajęciami, które odciągają Cie od rozmyślania o stanach Twoich. Ja też teraz przechodzę przez koszmar (lęki ,niepokoj cały dzień, natręctwa) . Biore od 9 dni fluoketyne. Trzeba chyba zacisnąć zęby, uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż lek zacznie działać. Warto się też modlić (jeśli jesteś wierząca). A pracujesz? Ja tak ale ledwo daję radę. Nie wiem czy na zwolnienie nie iść. Tylko co wtedy blisy pomyślą. Dopiero co się ożeniłem, wzięliśmy kredyt na mieszkanie , mamy zobowiązanai finansowe. Powinienem działac i być silny a tutaj taka totalna rozsypka:(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też męczy od samego rana, nie mogę jeść, czuje niepokoj, kołatanie serca i oblewanie potem...trochę przechodzi ale pod wieczór. 

Chciałam zejść z paro,ale po miesiącu nerwica wróciła i znowu wskoczylam na 20mg...myślę że w końcu mi przejdzie. Kiedyś usłyszałam, że na nerwice się nie umiera,ale ciężko z nią żyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 06:36, magdalenka33 napisał:

. czuje ciągły lęk i niepokój , strach ogromny , budzę się z lekiem ,zasypiam tylko na nasennych . Od dwóch tyg jestem na połówce paroksetyny ,wzięłam ją sama po poprzednim leczeniu

Współczuję, te lęki są straszne. A co robisz na co dzień, pracujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nerwice cierpię od 7 lat z przerwami. Leki biorę od 2 lat - Zoloft. Wspomagam się hydroksyzyna w atakach paniki. Rozumiem was doskonale. Najgorzej czuje się z rana do południa. Ostatnio gorzej znoszę bycie w pracy :( cierpię do Ok 13, lęk, zmęczenie,ciągła senność, ścisk żołądka, uczucie słabości i boje się ze zemdleje i narobie szumu w pracy :( kiedy wracam do domu czuje się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu Tuesday, June 18, 2019 o 06:36, magdalenka33 napisał:

Witam serdecznie . Jak w tytule nie daje już rady .. czuje ciągły lęk i niepokój , strach ogromny , budzę się z lekiem ,zasypiam tylko na nasennych . Od dwóch tyg jestem na połówce paroksetyny ,wzięłam ją sama po poprzednim leczeniu (kilka lat temu) a teraz wizytę mam dopiero w lipcu (NFZ) . Jednak nie daje już rady ,czuje że ja i moje ciało jesteśmy na skraju .. mam biegunki ,boli mnie lewa strona brzucha ,zawroty głowy tzn płynę tak , co łatwiejsze nie jest cierpię na niedoczynność tarczycy , w głowie mam naczyniaka żylnego i wyszła mi borelioza z krwi która kiedyś przeleczono ale chyba to wraca, przez sytuację rodzinną jestem w permanentnym stresie i chyba to spowodowało stan w którym teraz jestem . Jestem na skraju wytrzymałości , aż tak nigdy nie cierpiałam 😥

"Na początku brania paroksetyny można wesprzeć się benzodiazepiny mi by przejść ten najgorszy okres początkowy. "Tak gdzieś czytalem .i coś na drażliwy układ pokarmowy.na początek bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×