Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica?


malutka5

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wam. jestem tutaj pierwszy raz i nawet nie wiem od czego zacząć. Mam 18 lat od 2 lat dzień w dzień pale marihuanę po kilka razy. Nie wiem czy to jest spowodowane tym jak się czuje ale chodzi tutaj o wasza pomoc. Nie czuje się w ogóle sobą, nie mam żadnych uczuć, gryzę skórki w jamie ustnej, mam problemy z równowaga, ciagle kłamie nawet bliskich, mam problem z oddychaniem (nie mogę wziąć głębokiego oddechu),  bardzo szybko się denerwuje czasem nawet tak ze od danej sytuacji płacze. Nie potrafię iść do lekarza bo czuje lek. Trzy lata mam zepsutego zęba i jeszcze nie odwiedziłam dentysty bo boje się iść. Relacje z chłopakiem mi się sypia ma mnie już dość, czasami mnie tak dobija ze ja pakuje  swoje rzeczy i wyvhodze z domu. Ktoś wie co mi może być? czy to nerwica lub coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malutka5 Z tym cholerstwem też się mierzę. Miałem tak gdy miałem 18 mam i mam nadal 3 lata później.
Radzę do psychiatry się zgłosić, a nie zwlekać jak ja. Czy to nerwica czy depresja, on rozróżni. 
Bez powodu nic się nie dzieje, coś musi w tobie być, np lęk.
Ja po obserwacji siebie dochodzę o co tak na prawdę chodzi. Same leki wstrzymają poziom w normie, ale robotę i tak trzeba odwalić samemu czy z pomocą terapii, gdyż działać nie będą wiecznie, a do tego organizm się przyzwyczaja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio ma rację i bardzo dobrze Ci radzi. Chociaż mnie martwi ta marihuana, bo przez nia też możesz mieć takie stany, więc tylko pytanie czy to się zaczęło wszystko przed paleniem czy po. No i psychoterapia jest tutaj i tak raczej wymagana. Skoro sama sobie z tym nie radzisz to może Ci być potrzebna bardziej "profesjonalna" pomoc. ;) To nic strasznego, że szukasz pomocy u takiego lekarza. Nie wiem skad jesteś, ale mi w Krakowie bardzo pomógł psychoterapeuta Dariusz Rudaś. Nie ciężko go znaleźć przez google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×