Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica - ciągły objaw


Bastek0892

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miesiąc temu dostałem rożnego rodzaju ataków były to czucie ciepła i walenie serca jakbym dostał zawał. Wylądowałem w szpitalu badania krwi , ekg - wykluczenie zawału w skrócie wszystko jak w najlepszym porzadku. Udałem się do internisty i wysłał do psychiatry - Nerwica. Dostałem leki aciprex 1 rano. cloranxen 1 na noc oraz propranolol  1 rano i południe. Uważam, ze jest trochę lepiej ale ciągle czuje dyskomfort w lewej części klatki piersiowej "Serce" i nie chce przestać. Zdarza się, ze robi się ciepło i czuje ucisk. Czy ktoś miał lub ma taki objaw i wie jak sobie z nim poradzić?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają mi się czasami dolegliwości w okolicy serca. Najlepszą metodą jest takie objawy po prostu olać. Skoro byłeś u lekarza i stwierdził, że serce jest zdrowe, to znaczy, że najpewniej tak jest. Jeśli będziesz o tym zbyt wiele myślał, to się nakręcisz i będzie gorzej. Oczywiście wiem, że to może nie być łatwe. No i warto się zastanowić, co jest właściwą przyczyną, jeśli to nerwica. Może wystarczy coś zmienić w trybie życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 20:55, Quasistar napisał:

Zdarzają mi się czasami dolegliwości w okolicy serca. Najlepszą metodą jest takie objawy po prostu olać. Skoro byłeś u lekarza i stwierdził, że serce jest zdrowe, to znaczy, że najpewniej tak jest. Jeśli będziesz o tym zbyt wiele myślał, to się nakręcisz i będzie gorzej. Oczywiście wiem, że to może nie być łatwe. No i warto się zastanowić, co jest właściwą przyczyną, jeśli to nerwica. Może wystarczy coś zmienić w trybie życia.

Ogólnie czuje się dobrze. Tylko ten ciągły dyskomfort w lewej klatce. Jak Czuje go bardziej to staram się go olewać ale czasami szlak trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2019 o 15:31, Bastek0892 napisał:

Ogólnie czuje się dobrze. Tylko ten ciągły dyskomfort w lewej klatce. Jak Czuje go bardziej to staram się go olewać ale czasami szlak trafia.

Ja często czuję kołatanie serca. Echo serca-ok. EKG-ok badania krwi-ok lekarz mówi że to nerwica. Jak mniej uwagi na to zwracam to tak nie czuję. Chyba w tym całe sedno sprawy że im więcej obserwujesz tym częsciej to się pojawia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×