Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo dziwny przypadek chyba nerwica


Misiek1205

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo dziwny, nietypowy, wstydliwy problem, a dla otoczenia z reguły smieszny albo irrytujcy, chodzi o to ze smierdze, ale chodzi mi o to ze podczas silnych emocji, stres ekscytacja, silny zal, moj uklad pokarmowy zaczyna wypuszczac, przez usta wyziewy z jelit albo z zoladka, ten zapach jest tak silny zaleznie od stanu emocjonalnego, czasami ponoc mozna mnie bylo wyczuc z kilkunastu metrow, cos jak by nerwica zoladka, gdzie organizm wyrobil sobie mechanizm ze kiedy czuje strach wypuszcza jakas chmure gazu. Ludzie mysla ze jestem nawiedzony.

Opisze jedna sytuacje z mojego zycia, stoje sobie jako jedyny w autobusie (Wszystkie miejsca byly pozajmowane), to byl autobus szkolny, w pewnym momencie uslyszalem reakcje ze ktos puscil baka, to wywolalo u mnie tak silny stres ze zoladek zaczol mi sie kurczyc a kurczyl sie czym bardziej sie caly autobus smial, a ten smiech pasazerow byl spowodowany wurzutem smrodu, oni sie smiali bo zaczynalem smierdziec a to ze sie smiali powodowalo wurzut smrodu. Tobyl najbardziej ekstremalny przypadek.

Z tego powodu w jednej pracy nie moge wytrzymac dluzej jak 3 miesiace bo lniekturzy nabijaja sie ze mnie ze zabijam smrodem. To wystepuje w w miejscach takich jak winda, kolejka, w momentach silnie emocjonujacych, albo po dluzszym bieganiu cos jak by duze dawki hormonow, podczas ekscytacji, wysilku, stresu, zalu powodowaly wyrzud zapachu.

Mialem robiona gastroskopie wszystko bylo ok, poza zapaleniem zoladka (podejrzewam na tle nerwowym)

Dodam ze mam inne objawy psychosomatyczne, nadpotliwosc, samo myslenie o tym bardzo emocjonujacym problemie wywoluje bol glowy, czasami nawet bola mnie wszystkie gorne zeby wraz z glowa, problemy z koncentracja, apatia, kiedys jak lezalem na lozku dopiero co po prysznicu momentalnie zaczely mi rowniez niemilo pachniec stopy w momencie kiedy ogladaem bardzo emocjonujacy fragment ulubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zła dieta? Może jesteś na coś uczulony? Możesz iść do psychiatry po antydepresant o profilu uspokajacym (powiedz mu o somatach i zdenerwowaniu żeby nie przepisał stymulanta).

 

Jeśli psychiatra zdiagnozuje problemy natury psychicznej to polecam od razu udać się na terapię. Leki opanują sytuację a terapia naprostuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×