Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat, któregoś dnia zauważyłem że mam takiego jakby guza na jądrze, oczywiście naczytalem się najgorszym bo przecież główne stronie w internecie takie są, zrobiłem badania, okazało się że to nic poważnego, lekarz powiedział że zniknęło samo. Tak czy siak czytałem ciągle co to może być, nakręcalem sobie najgorsze, było to w grudniu, z miesiąc temu bez powodu ciśnienie i bicie serca zaczęło mi szaleć, pojechałem do szpitala, ekg w normie, tabletka na ciśnienie i do domu. Zaczęły się bóle głowy. Tydzień później zaczęło mi dretwiec ciało, przestraszony, pojechałem do szpitala, lekarz zrobil mi badania neurologiczne dał tabletke na uspokojenie i do domu. Miewam mrowienie kończyn dolnych, bóle głowy, uczucie ciśnienia w głowie, pulsuje mi w uchu, łapie mnie ciężki oddech, wszystko najczęściej wieczorem, dodatkowo ból za uchem, jakieś problemy z wyróżnieniem, ciagle się boję że coś mi się dzieje, co mnie nie zaboli to panikuje. Robiłem badania mianowicie tomografia, echo, ekg kilkukrotnie, badanie na nadczynność i niedoczynność tarczycy, morfologie, badanie na choroby żołądka, nerek, wątroby, ogólnie wszystkiego i wszystko w jak najlepszym porządku do jakiego lekarza się zgłosić żeby mi pomógł, psycholog? psychiatra? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chyba najlepiej zacząć od psychologa, może pomóc zastanowić się nad problemem, dojść do tego jakie jest podłoże tych napadów i jak się wobec nich nastawić. No chyba, że dolegliwości są nie do zniesienia, to warto pójść do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.06.2019 o 11:50, yungkvmxl napisał:

Witam mam 19 lat, któregoś dnia zauważyłem że mam takiego jakby guza na jądrze, oczywiście naczytalem się najgorszym bo przecież główne stronie w internecie takie są, zrobiłem badania, okazało się że to nic poważnego, lekarz powiedział że zniknęło samo. Tak czy siak czytałem ciągle co to może być, nakręcalem sobie najgorsze, było to w grudniu, z miesiąc temu bez powodu ciśnienie i bicie serca zaczęło mi szaleć, pojechałem do szpitala, ekg w normie, tabletka na ciśnienie i do domu. Zaczęły się bóle głowy. Tydzień później zaczęło mi dretwiec ciało, przestraszony, pojechałem do szpitala, lekarz zrobil mi badania neurologiczne dał tabletke na uspokojenie i do domu. Miewam mrowienie kończyn dolnych, bóle głowy, uczucie ciśnienia w głowie, pulsuje mi w uchu, łapie mnie ciężki oddech, wszystko najczęściej wieczorem, dodatkowo ból za uchem, jakieś problemy z wyróżnieniem, ciagle się boję że coś mi się dzieje, co mnie nie zaboli to panikuje. Robiłem badania mianowicie tomografia, echo, ekg kilkukrotnie, badanie na nadczynność i niedoczynność tarczycy, morfologie, badanie na choroby żołądka, nerek, wątroby, ogólnie wszystkiego i wszystko w jak najlepszym porządku do jakiego lekarza się zgłosić żeby mi pomógł, psycholog? psychiatra? 

Wiem co czujesz przechodziłem przez to samo i powiem Ci że im bardziej czytasz,szukasz w internecie to się pogłębia,chodź wiem że nie jest łatwo z tym walczyć z tymi myślami które Cię prześladują i lęk przed utratą zdrowia czy życia.Wszystko zależy od Ciebie jak do tego podejdziesz i jak Twoje myśli będą się układać.Nie ma na to magicznego leku który Cię wyleczy,musisz zaakceptować to a następnie starać się nie myśleć o tym i nie robić sobie w głowie większej paniki.Polecam Ci najpierw udać się do psychologa,jeśli nie będzie takiej potrzeby nie pchaj się w żadne leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, emilek napisał:

Dzięki wielkie, jutro wyznacze sobie psychologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, yungkvmxl napisał:

Życzę Ci pomyślności ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi