Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szkoła i depresja


Arus082

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 7 lat lecze się na depresję. Niestety w ostatnich latach bardzo mi to przeszkadza w funkcjonowaniu w domu, w szkole, nie potrafię się na niczym skupić tym bardziej na nauce. 

W 1 klasie technikum nie zdałem z matematyki... Miałem egzamin komisyjny w sierpniu. Oczywiście przez ten cały stres byłem wykończony psychicznie i się poddalem. Wylądowałem od razu po zakończeniu roku szkolnego w szpitalu. Wyszedłem na początku sierpnia... Jakimś cudem udało mi się zaliczyć matmę.

W 2 klasie to samo, z tym, że żeby podejść do egzaminu musiałem się sam wypisać na własne żądanie... I nie zdałem, musiałem użyć warunkowego przejścia do kolejnej klasy. 

Jestem w 3 klasie, po raz kolejny z matematyki już na 100% będzie 1. Tym razem tylko z półrocza ale za to dużo trudniejszy materiał. Już teraz zaczynam to mocniej odczuwać psychicznie. Pełno myśli co będzie, co zrobię jeśli nie zdam... Boję się, że o tym razem wyląduje w szpitalu i nie zdam... Teraz już nie mogę przejść warunkowo. Jeśli w sierpniu nie zaliczę to zostaje rok w tej samej klasie :( Tego bym psychicznie nie wytrzymał... Oczywiście, chodzę co miesiąc do psychiatry, rok zmieniania leków i tylko mam dobrze dopasowane leki na sen. Nastrój w dzień nadal taki sam... Nie wiem co robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×