Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2020 o 14:15, Mkbewe napisał:

Oczywiście, że zrzucić ze skarpy, ona jest chora na własne życzenie. Nikt do picia nie zmusza.

To prawda, ale bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo często za chlaniem stoją zaburzenia psychiczne, czyli coś, co my powinnyśmy akurat zrozumieć.

 

21 godzin temu, Piotrek87 napisał:

Dziś powinno być to 1000 na dziecko i znieść alimenty. Dzieci przybędzie. A ujadanie przeciwników ignorować. 

Da to mniej więcej tyle: ledwo zauważalny wzrost urodzeń. Ludzie nie chcą być już fabrykami i myślę, że skoro za 500 się nie dali przekonać do płodzenia dzieci, to za 1000 też się nie dadzą. Może zamiast ładować w programy, które z konieczności chociażby w części zostaną wydane "niewłaściwie", lepiej byłoby na przykład rozszerzyć darmową opiekę w żłobkach?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiejskifilozof napisał:

Odkrycie Towarzyskie Prezesa ,ma już wyrobione zdanie.A Towarzysz Jacek Kurski,rozpocznie nową jakość w mediach.

Towarzysz Kurski po 25 latach małżeństwa został kawalerem i teraz spokojnie mógł wziąć ślub kościelny. Tylko co na to jego nieślubne dzieci? Kk ponownie sięgnął DNA i jeszcze udupienie Isakowicz-Zaleskiego, mam nadzieję że Polska prawica zbojkotuje tą chorą organizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 20:05, Piotrek87 napisał:

Jaki SN? Banda nierobów i uzurpatorów. Zamknąć i klucz utopić w baltyku. Najlepiej z ich obrońcami. 

Jeszcze zgromadzenie 6 sierpnia, na którym PO być może będzie chciało wakatu na stanowisku prezydenta i zarządzenia nowych wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd skończyłam 18. lat, zawsze chodziłam na wybory. Parlamentarne, prezydenckie, samorządowe. Niestety, teraz nie mam na kogo zagłosować, bo nikt nie reprezentuje moich poglądów. Z grubsza chodzi o to, że mam neutralne, uśrednione poglądy. A do wyboru są tylko skrajne partie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dryagan napisał(a):

Mam mieszane uczucia, bo w zaistniałej sytuacji uważam, że każdy wybór będzie zły, Jako żywo nie ma żadnej siły politycznej na którą miałbym ochotę zagłosować i to jest straszne. Kampania wyborcza to dno i wodorosty

Mam podobne odczucia niestety. Od dawna nikt mi nie pochodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Illi napisał(a):

Do wyborów już bardzo mało czasu. Idziecie głosować? Jeśli tak to świadomie podjęliście decyzję na kogo oddacie głos czy raczej przypadek? 

Tak z innej strony, wiecie że Wasz głos ma większą moc w mniejszych miejscowościach ? 

Będę głosować. Zdecydowałem komu oddam głos. Głosuje w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2023 o 21:55, Illi napisał(a):

Do wyborów już bardzo mało czasu. Idziecie głosować? Jeśli tak to świadomie podjęliście decyzję na kogo oddacie głos czy raczej przypadek? 

 

Idę. Będę głosować na Razem. Świadomie. Zresztą nie mam wyboru, mam bardziej lewicowe poglądy od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dakann z kanału Piątek mówił coś o "fajnistach". Czyli centrystach. Im zależy, żeby był pokój i przyjaźń a nie agresja.
Może to jest jakiś sposób. Wcześniej patrzyłem ironicznie, ale teraz widzę, że nienawiść w polityce to większy problem niż nieprzejrzysty program wyborczy.

No i głosowałbym też na Zielonych, bo są najbardziej antyklerykalni chyba. Wierzą najwyraźniej w bezosobowe siły przyrody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×