Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, neon napisał:

I pytanie czy tak duze poparcie na Dude nie oznacza że PIS ma duża szanse w nastepnych wyborach parlamentarnych wygrać poraz 3. No chyba że pandemia zrobi swoje.

Wg mnie PiS słabnie i nie ma w przyszłości szans na samodzielne rządzenie, kto wie może w ogóle przegra przyszłe wybory parlamentarne albo nawet nie dotrwa do końca kadencji. Kaczyński coraz starszy, traci wpływ  a bez niego to wszystko się rozlezie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Arkare napisał:

No i platforma pokazała, że samą postawą antypis wyborów nie da się wygrać.

Ale 49% zdobyła, widać sam antypis bez żadnego programu ma 10 mln poparcia. Podejrzewam że Hołownia mógłby wygrać bo wiele osób wciąż bardzo źle wspomina PO i nie było w stanie zagłosować na Trzaska. Ten podział plemienny na zwolenników PO i PiS zatacza coraz szersze kręgi, bo  z wyborów na wybory mamy coraz większą frekwencję co wcale dobrze o Polakach nie świadczy bo ulegli tej fałszywej alternatywie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carlosbueno napisał:

Ale 49% zdobyła, widać sam antypis bez żadnego programu ma 10 mln poparcia. Podejrzewam że Hołownia mógłby wygrać bo wiele osób wciąż bardzo źle wspomina PO i nie było w stanie zagłosować na Trzaska. Ten podział plemienny na zwolenników PO i PiS zatacza coraz szersze kręgi, bo  z wyborów na wybory mamy coraz większą frekwencję co wcale dobrze o Polakach nie świadczy bo ulegli tej fałszywej alternatywie. 

 

Jakby nie patrzeć odkąd komuna padła w Polsce to obie te partie na przemian mamią ludzi i bawią się nimi, a tym samym doprowadzają ten kraj do co raz większej ruiny. Na przykład: Platforma przed laty podniosła wiek emerytalny, a teraz Pan Rafał mówił, że nie będzie popierał dalszego podnoszenia wieku emerytalnego. I jak tu wierzyć takiemu. Według mnie kandydaci warci uwagi odpadli w pierwszej turze wyborów, a do drugiej niestety przeszli nic nie wnoszący starzy znajomi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkare napisał:

Według mnie kandydaci warci uwagi odpadli w pierwszej turze wyborów, a do drugiej niestety przeszli nic nie wnoszący starzy znajomi...

Racja, dlatego ja bardziej byłem zawiedziony pierwszą turą, gdzie kandydaci popisu zdobyli 3/4 głosów  a druga była dla mnie bez znaczenia. A teraz czytam że po raz kolejny jacyś celebryci chcą opuścić faszystowską Polskę, od 5 lat to słyszę,  dziwie się że oni jeszcze wszyscy nie wyjechali.  

 

7 minut temu, Arkare napisał:

Na przykład: Platforma przed laty podniosła wiek emerytalny, a teraz Pan Rafał mówił, że nie będzie popierał dalszego podnoszenia wieku emerytalnego.

To samo dotyczy 500 plus. Te partie nie kierują się żadnymi ideami tylko kalkulują co spodoba się wyborcy, przecież nawet ta cała pandemia jest sterowana przez PiS w oparciu o sondaże tego co o tym myślą ludzie i medycyna czy ekonomia nie ma tu nic do rzeczy.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arkare a jak wierzyć dudzie, który chroniąc życie człowieka, ułaskawia pedofila, przestępców z organizacji grupy przestępczej. Dalej, jak mu wierzyć, skoro on był bliski rozwodowi, a córka byłego prezydenta ma 3 dzieci z różnymi ojcami? Czy to jest zgodnie z poglądami katolickimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mkbewe napisał:

@Arkare a jak wierzyć dudzie, który chroniąc życie człowieka, ułaskawia pedofila, przestępców z organizacji grupy przestępczej. Dalej, jak mu wierzyć, skoro on był bliski rozwodowi, a córka byłego prezydenta ma 3 dzieci z różnymi ojcami? Czy to jest zgodnie z poglądami katolickimi?

A gdzie napisałem żeby jemu wierzyć? Obaj Panowie jak i ich partie są siebie warte według mnie. Ludzie którym można by zaufać już odpadli z gry niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carlosbueno napisał:

On  nie należał do ONR, zresztą nawet jakby to co w tym złego.  

A ja widzę, zniszczyli mi życie za czasów liceum.

 

1 minutę temu, Arkare napisał:

To znaczy?

Że koniec końców i tak zagłosował na Dudę, z resztą jak znaczna większość z wykształceniem podstawowym, ginazjalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mkbewe napisał:

A ja widzę, zniszczyli mi życie za czasów liceum.

 

Że koniec końców i tak zagłosował na Dudę, z resztą jak znaczna większość z wykształceniem podstawowym, ginazjalnym.

A no co zrobisz wszystkim nie przetłumaczysz niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mkbewe napisał:

A ja widzę, zniszczyli mi życie za czasów liceum

A mi życie zniszczyło wielu wyborców PO, a mojej rodzinie PZPR. 

 

A co do wykształcenia to niestety w Polsce ci z wyższym niekoniecznie są mądrzejsi od tego z podstawowym ,zresztą w Polsce stopień wykształcenia zależy od wieku głownie i tak statystyczny 70 latek ma podstawowe lub zawodowe a 30 latek średnie lub wyższe i nie ma to nic wspólnego z inteligencją.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arkare napisał:

A no co zrobisz wszystkim nie przetłumaczysz niestety.

Ja głosowałem przeciwko jedności władzy.

 

11 minut temu, carlosbueno napisał:

A mi życie zniszczyło wielu wyborców PO, a mojej rodzinie PZPR. 

 

A co do wykształcenia to niestety w Polsce ci z wyższym niekoniecznie są mądrzejsi od tego z podstawowym ,zresztą w Polsce stopień wykształcenia zależy od wieku głownie i tak statystyczny 70 latek ma podstawowe lub zawodowe a 30 latek średnie lub wyższe i nie ma to nic wspólnego z inteligencją.  

Sugerujesz, że jestem idiotą, bo mam wyższe i zagłosowałem przeciwko dudzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mkbewe napisał:

Ja głosowałem przeciwko jedności władzy.

 

Sugerujesz, że jestem idiotą, bo mam wyższe i zagłosowałem przeciwko dudzie?

Ja też mam wyższe. Ale chodzi mi o to że jaranie się tym że osoby z wyższym głosują na Trzaska a z podstawowym na Dudę bez uwzględnienia tego jak w Polsce wiek jest powiązany z wykształceniem jest bez sensu, skoro starsi masową głosują na PiS a młodzi na PO to w wykształceniu też to wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mkbewe napisał:

@Arkare a jak wierzyć dudzie, który chroniąc życie człowieka, ułaskawia pedofila, przestępców z organizacji grupy przestępczej

Chodzi o tych trzech, co handlowali narkotykami? W tych wypadkach całkiem uzasadnione ułaskawienia, jako że ta patologiczna wojna narkotykowa powinna się dawno skończyć.

44 minuty temu, Mkbewe napisał:

Za przynależność do ONR??? 

Ale w sumie to kto przynależy do ONR? Na pewno nie Bosak, który szefował Młodzieży Wszechpolskiej, którą oenerowcy raczej uważali/uważają za pipinarodowców.

43 minuty temu, carlosbueno napisał:

On  nie należał do ONR, zresztą nawet jakby to co w tym złego.   

Nielegalnego? Nic, a przynajmniej nic nie powinno. Co nie zmienia faktu, że za przynależność do ONR należy się czarny drągal w kakao.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, z o.o. napisał:

Jesteście zadowoleni z wyniku wyborów?

Oczywiście, że nie. I na pewno przez 5 lat nie będę miły dla fanatyków PiS. Po tym jak on szczuł na drugich, a teraz prosi o pojednanie? Takim przykładem ma świecić prezydent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×