Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, neon napisał:

Jak patrze na te wyniki, to te świecowanie nie było takie głupie. Teraz tych co liczą bedzie korcić, żeby uniewaznic głos konkurenta.

Bez względu na to kto wygra wiele się nie zmieni. Bo ile taki prezydent ma kompetencji? Może zavetować coś ewentualnie ułaskawić jakiegoś pedofila...

Edytowane przez Arkare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arkare napisał:

Bez względu na to kto wygra wiele się nie zmieni. Bo ile taki prezydent ma kompetencji? Może zavetować coś ewentualnie ułaskawić jakiegoś pedofila...

 

"Tylko" zawetować, tym bardzej że PIS nie ma 3/5 glosów w sejmie, zeby odrzucic weto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neon napisał:

Ja też juz o tym bykowym słyszałem 10 lat temu. Swoja drogą ciekawe, czy jakby chcieli je wprowadzić, czy dla carlosa tez to byłby wątek poboczyny kampanii wyborczej :D

Bykowe naruszałoby konstytucję, bo czym różni się kawaler od żonatego? Ja już miałem swoją formę "bykowego" dopłacając do PITa 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carlosbueno napisał:

Samotni faceci to elektorat bardziej PiS lub konfederacji  niż PO, na która głosują ludzie tzw sukcesu również rodzinnego.

PO jest dla tych, którym się w życiu bardzo dobrze ułożyło oraz dla tych, który nienawidzą tych, którym się w życiu nie ułożyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mark123 napisał:

PO jest dla tych, którym się w życiu bardzo dobrze ułożyło oraz dla tych, który nienawidzą tych, którym się w życiu nie ułożyło.

Niekoniecznie, u mnie dokładnie odwrotnie, a jestem za PO.

 

51 minut temu, carlosbueno napisał:

U mnie na pewno wygra trzask bo to najbardziej pełowskie miasteczko w Polsce, tu nawet ultrakatole i księża są za po.

W moim lokalu wyborczym wygrał Trzaskowski, ale w mojej gminie przegrał.

Edytowane przez Mkbewe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w powiecie 64 procent na Trzaskowskiego a w kurortach prawie 80. A mówią że Polska powiatowa za Dudą. Frekwencja 79 procent, czyli można powiedzieć tęczowy powiat. Moja matka boi się przyznać na kogo głosowała bo ci za PiS są wyszydzani u mnie zwłaszcza w środowisku kościelnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chory kraj. Rząd nie może rządzić bo jakieś weta, 3/5 itp. Dla mnie kto wygrywa ten tylko rządzi, reszta siedzi w chałupie. Nie rządzą dobrze to się zmienia w wyborach. Demokracja dzieł każdy idiota może oddać równoważny głos to jakieś nieporozumienie. Byłem dziś w stolicy i każdy autobus oklejony,, Warszawa głosuje " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Czy te wybory były uczciwe.TVP atakowało Trzaskowskiego.Głosy z zagranicy ignorowane.

I jakim cudem Duda wygrał,skoro Rafał Trzaskowski.Miał wygrananą z 10 województw,a Duda w tylko 6 ?

Bo duda w swoich województwach wygrał znacząco a Trzaskowski poza pomorskim nieznacznie. Liczy się ogólna liczba głosów a nie liczba województw , a głosy z zagranicy to plankton bez znaczenia bo głosuję tam kilka procent Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 12:34, carlosbueno napisał:

W sumie to uświadomiłem sobie jak bardzo podobny jestem do Kaczyńskiego, jesteśmy starymi kawalerami bez jakiejkolwiek znanej przeszłości związkowej  którzy większość życia mieszkali w domu rodzinnym z matką, nie mamy prawa jazda i nie znamy realnego życia, do tego jesteśmy rozpolitykowani,  tylko ja nie mam wpływu na nic a on jest nieformalnie najważniejszy w kraju.

No widzisz, Kaczyński jest zdrajcą rasy kawalerów, dlatego warto głosować przeciwko niemu.

Godzinę temu, Piotrek87 napisał:

Chory kraj. Rząd nie może rządzić bo jakieś weta, 3/5 itp. Dla mnie kto wygrywa ten tylko rządzi, reszta siedzi w chałupie. Nie rządzą dobrze to się zmienia w wyborach. Demokracja dzieł każdy idiota może oddać równoważny głos to jakieś nieporozumienie. Byłem dziś w stolicy i każdy autobus oklejony,, Warszawa głosuje " 

No istna tragedia, że zwycięzca wyborów nie może robić, co mu się żywnie podoba, a motłoch ma siedzieć cicho i kiwać głowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda wygrł, ale teraz ciekawe jest ile na tyn ugrał PiS bo z pewnościa te wybory zmobilizowały dodatkowy elektorat PiSu o PO i Trzaskoskim nie mozna tego powiedziec, bo na niego głosowała prawie cała opozycja, wiec te głosy beda podZielone.

 

I pytanie czy tak duze poparcie na Dude nie oznacza że PIS ma duża szanse w nastepnych wyborach parlamentarnych wygrać poraz 3. No chyba że pandemia zrobi swoje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrał mój kandydat .

 BRAWO Panie Andrzeju !!!

Jestem za PIS -em i odkąd pamiętam byłem za Prawicą /// 

 BÓG HONOR OJCZYZNA !!!

 

 Maryjo Królowo Polski módl się za nami !!!

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

BÓG HONOR OJCZYZNA !!!

Jak rząd ulegnie roszczeniom  żydowskim to nie będzie honoru, bogiem będzie Mojżesz a ojczyzną Izrael. Kto wie może już płacą, albo odbędzie się to w formie przepłaconych zakupów zbrojenia, przepłaconych inwestycji albo zaboru mienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×