Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

DUDA i to się uda !!!

 oprócz Kosiniaka Kamysza  reszta kandydatów to zlewka .

 

Obawiam się że może być jak z Komorowskim.  Duda, jego świta i wyborcy są tak pewni wygranej że mogą przegrać. Do tego PO będzie grzać temat że zaraz wywalą nas z Unii albo nie dadzą kasy bo sądy są zniewolone i ludzie ze strachu zagłosują na Kidawę, bo raczej nie za to co mówi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carlosbueno napisał:

Obawiam się że może być jak z Komorowskim.

wiadomo , może być różnie ,,,

 ale jednak chyba elektorat PIS-u jest jeż nieco zwarty i głęboko tożsamy ,żeby nie iśc na wybory lub zagłosować na inną opcję Polski .

 Prezesie i tym razem nie zawiedziemy , Ciebie i koci świat .(-:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Prezydent Biedroń brzmi dumnie.

Raczej komicznie niż dumnie. Jak był prezydentem Słupska to zamiast zajmować się miastem, uprawiał homocelebryctwo, możliwe ze na stanowisku prezydenta Polski byłoby podobnie.  Jedno jest pewnie cały tzw nowoczesny świat by piał z zachwytu nad progresywną Polską. No ale on nie zostanie prezydentem prędzej ta ameba umysłowa Kidawa,.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie przekona do Dudy,rezydent a nie prezydent.Te 5 lat to zmarnowany czas dla Polski.Pewnie w  drugiej turze zagłosuję na Kidawę.

Duda nic mu się nie udało.

PIS to zacofanie obyczajowe i nawet sam Valak .Zastanawia się po co Duda jest prezydentem.

Edytowane przez wiejskifilozof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby koronaświrus uratował platformę, Kidawa wymieniona na Trzaskowskiego, który w niektórych sondażach już dogonił Dudę. Niestety w drugiej turze nie będzie na kogo głosować, zostanie dwóch zależnych funkcjonariuszy partyjnych. Ten cały obecny zachwyt nad Trzaskowskim jest dla mnie niezrozumiały, owszem wypada lepiej niż Kidawa, ale to chyba każdy by potrafi, widocznie  wystarczy być antypisem aby mieć 40% poparcia.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie wszyscy się domyśla,ja głosuję na Trzaskowskiego.A co Duda nam obiecuję,ataki na ludzi homo.

No tak,gdy brak argumentów.Na sztandary się wysuwa fanatyzm.

Kiedyś straszyli PIS i mieli rację.

Ale zobaczymy,bo walka będzie zaciekła.Oczywiście TVP to już przesadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

No i pewnie wszyscy się domyśla,ja głosuję na Trzaskowskiego

 myślałem ,że Ty na tęczowego  ??? 

 A ja głosuję na Andrzeja Dudę !

 Niech żyje napoleon PIS-u , prezydent z jajami ,,,, !!!!  HUra !!!(-;

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Niech żyje napoleon PIS-u

Z Napoleonem łączy go chyba tylko leworęczność. Duda to sługa USraela tak jak Trzaskowski Berlina i Brukseli, tańczą jak im karzą.  

 

Co się stało że teraz nikt nie panikuję że podczas wyborów w lokalach wyborczych dojdzie do masowych zarażeń a później i śmierci bo taka była narracja jeszcze miesiąc temu.  A przecież  liczba nowych nosicieli Covid rośnie lub stoi w miejscu, to akurat się Platformie upiekło z tym przełożeniem wyborów i zmianą kandydata, tym bardziej że wychwalany wcześniej Szumowski obecnie jest jednym z najbardziej znienawidzonych polityków co dołuje pewnie trochę Dudę w sondażach.   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Szkoda,że nie ma Poganina

 

 a jeszcze bardziej szkoda ,że nie ma pięknej Poganki ,,,najlepiej na łące , dziewki zgrabnej a jędrnej , długowłosej odzianej tylko w majtki splecione ze stokrotek ,,, i że Ciebie koło niej nie ma tego,,, najbardziej szkoda  szkoda (-; 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

 a jeszcze bardziej szkoda ,że nie ma pięknej Poganki ,,,najlepiej na łące , dziewki zgrabnej a jędrnej , długowłosej odzianej tylko w majtki splecione ze stokrotek ,,, i że Ciebie koło niej nie ma tego,,, najbardziej szkoda  szkoda (-; 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lilith napisał:

Nigdy nie byłam na wyborach

Ojej, czemu?

 

Ja również zamierzam iść na obie tury. Cieszę się, że zmienili formę wyborów, bo ta propozycja głosowania za pomocą listów była dla mnie nie do przyjęcia więc bym nie głosowała. A tak to pójdę. Wiem, że Covid wciąż zaraża, więc to bez sensu w sumie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w dorosłym życiu na większości wyborów, choć samorządowe i europejskie czasem olewałem. Na pierwszą turę pójdę ale na drugą nie, chyba że zdarzy się jakiś cud. Kiedyś głosowałem nawet na tych POpaprańcow, ale mi przeszło w większości oddaje głosy na tych którzy nigdy się nie liczą w walce o zwycięstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×