Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2019 o 20:03, wiejskifilozof napisał:

Ja na YT nie oglądam polityki.

To skazujesz się na propagandę TVNowską bądź TVPiS zupełnie zaciemniającą rzeczywistość.  Zawsze mnie śmieszą osoby narzekające jak to straszliwa propaganda jest w TVP a jednocześnie bezkrytycznie zapatrzone w TVN, które uprawia podobną dezinformację tylko może trochę mniej łopatologicznie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, carlosbueno napisał:

To skazujesz się na propagandę TVNowską bądź TVPiS zupełnie zaciemniającą rzeczywistość.  Zawsze mnie śmieszą osoby narzekające jak to straszliwa propaganda jest w TVP a jednocześnie bezkrytycznie zapatrzone w TVN, które uprawia podobną dezinformację tylko może trochę mniej łopatologicznie.   

A po co.Oglądać Biedronia czy Prezesa.Na YT wolę.Wielki Buk,mewy czy sumy.Fantasty.NSMB pagan metal.A poglądy mam swoje.Wierny lewicy zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wyborach. PiS wygrał, ale wynikiem niższym niż myślałem i ogólnie przewidywano. KO i SLD bez zaskoczenia. Wysoki wynik PSL, choć podejrzewam że spadnie do około 8% bo nie podliczono jeszcze wyników z dużych miast. No i Konfederacji się jednak udało i zdobyła 6% ponad 1 mln głosów, no ale posłów będzie ledwie kilkunastu. Zobaczymy kto tam się dostał jak Korwin i Braun to będzie niezły szoł w sejmie.😊 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli piszcie,bo wolno czytam.Do Sejmu na Lewicę,do Senatu.Mało było kandytadtów.Tylko PIS i PSL.Wybtałem PSL.

Wynik,był do przewidzenia.Gromowładny Swaróg i Piękna Dziewanna sprawiły.Że jest Lewica.Oraz Barbara Nowacka ,a i wielu na PO.To też Lewica.

Wygrała populistyczna -nacio prawica.

Życie,a okazało się że wielu moich znajomych jest za PIS.Bo dają kasę.Gdyby PO dawała też byli by za PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, że Konfederacja to zwykła przybudówka PiSu i koncesjonowana opozycja. Korwin już zapowiedział, że poprze rząd PiSu w każdej sprawie w zamian za zakazanie marszów równości. Wolnościowcy psia ich mać :mrgreen: Marsze równości - największy problem polskiego społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rafs napisał:

Każdy wie, że Konfederacja to zwykła przybudówka PiSu i koncesjonowana opozycja. Korwin już zapowiedział, że poprze rząd PiSu w każdej sprawie w zamian za zakazanie marszów równości. Wolnościowcy psia ich mać :mrgreen: Marsze równości - największy problem polskiego społeczeństwa.

Korwin mówi że poprze każdego jeśli będzie to zgodne z jego poglądami. No i trudno nazwać konfederację przybudówka PIS bo różni się bardziej od PiS niż reszta partii w sejmie. Co do marszów równości to akurat się zgodzę, to sztucznie rozdmuchana sprawa, dla mnie konfederacja to jednak i tak najmniejsze zło mimo że jestem ateistą,  nie polskiego pochodzenia, dla którego LGBT to nie żaden istotny  problem. Głosuje na Konfederacji tylko z powodów gospodarczych i postrzegania polityki zagranicznej a to samo katonardowe nadęcie mnie nie interesuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, carlosbueno napisał:

Korwin mówi że poprze każdego jeśli będzie to zgodne z jego poglądami.

 

Co w praktyce będzie wyglądać tak, że w każdej istotnej sprawie Konfederacja będzie głosowała z PiSem, bo zostanie w zamian przekupiona jakąś nieistotną kwestią. Tak właśnie wygląda ta różnica między nimi. Przykro mi, że cię martwię, ale głos na Konfederację, to głos na PiS. O czym zresztą wiedział każdy, może poza wyborcami Konfederacji.

 

2 godziny temu, wiejskifilozof napisał:

To też Lewica.

 

Z PO taka lewica, jak z koziej dupy trąba. Rzeczywistość wygląda jednak tak, że prawdziwej socjaldemokracji, rozumianej tak, jak w społeczeństwach zachodnich, w Polsce nie ma. W praktyce wybory w Polsce to decydowanie pomiędzy mniej lub bardziej konserwatywną wizją społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rafs napisał:

Co w praktyce będzie wyglądać tak, że w każdej istotnej sprawie Konfederacja będzie głosowała z PiSem,

Wątpię, na pewno nie poprze podwyższania podatków i dalszego rozdawnictwa. W sprawach światopoglądowych to pewnie rzeczywiście będzie głosowało tak jak  PiS, albo jeszcze bardziej radykalnie ale dla mnie nie są to najbardziej kluczowe rzeczy. 

 

20 minut temu, rafs napisał:

Z PO taka lewica, jak z koziej dupy trąba. Rzeczywistość wygląda jednak tak, że prawdziwej socjaldemokracji, rozumianej tak, jak w społeczeństwach zachodnich, w Polsce nie ma. W praktyce wybory w Polsce to decydowanie pomiędzy mniej lub bardziej konserwatywną wizją społeczeństwa.

Dla mnie wszystko poza Konfederacją, no i może jeśli ktoś z Kukiza dostanie się z PSL jest socjalizmem, a PiS to socjalizm do kwadratu oczywiście nie światopoglądowy tylko gospodarczy i społeczny. 

Edytowane przez carlosbueno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carlosbueno napisał:

Wątpię, na pewno nie poprze podwyższania podatków i dalszego rozdawnictwa. W sprawach światopoglądowych to pewnie rzeczywiście będzie głosowało tak jak  PiS, albo jeszcze bardziej radykalnie ale dla mnie nie są to najbardziej kluczowe rzeczy. 

 

A co ja będę cię przekonywał. Sam zobaczysz.

 

2 godziny temu, carlosbueno napisał:

Dla mnie wszystko poza Konfederacją, no i może jeśli ktoś z Kukiza dostanie się z PSL jest socjalizmem, a PiS to socjalizm do kwadratu oczywiście nie światopoglądowy tylko gospodarczy i społeczny. 

 

Tak, ja wiem. Jak się stoi po prawej stronie, to wszystko na lewo to socjalizm :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafs napisał:

Każdy wie, że Konfederacja to zwykła przybudówka PiSu i koncesjonowana opozycja. Korwin już zapowiedział, że poprze rząd PiSu w każdej sprawie w zamian za zakazanie marszów równości. Wolnościowcy psia ich mać :mrgreen: Marsze równości - największy problem polskiego społeczeństwa.

Bo dzieci będą uczyć sexu.A Jarosława w pierwszym szeregu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafs napisał:

 

Może by się przydało. Wyluzował by się trochę.

Ja niestety jestem podobny do Kaczyńskiego, nie uprawiam seksu, nie mam prawa jazdy, obojętne są mi dobra doczesne i jestem zbyt uzależniony od matki, no ale nie mam ciągot do władzy  😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekają nas cztery lata beki. Już się zaczyna:

 

Cytat

Natomiast zapewniam, że przeciętny emeryt, głosujący na PiS nie zrozumie nic, z tego, co on mówi. On (Mentzen - red.) posługuje się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25311054,janusz-korwin-mikke-przecietny-wyborca-pis-nie-jest-czlowiekiem.html

 

:mrgreen:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rafs napisał:

 

Czyli mówi to samo co większość wyborców PO, łącznie ze znanymi osobami kultury typu Stuhr czy Janda. Nie wiem o co ta afera, choć z politycznego a także ludzkiego punktu widzenia powinien się powstrzymać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja.Nasz kierownik Sylwester 40 lat i koleżanka Ania 35.Byliśmy w Warszawie ,na Gali osób niepełnosprawnych.W Pałacu Prezydenta Warszawy.Robliśmy prace w serii.Moja Podróż Marzeń.
Ja zająłem trzecie miejsce a Ania wyróżnienie.
Jechaliśmy Opel Meriva.Nagrody to .Torba,książka o zabytkach,czekoladki Merci.Kubek,kredki.
Był taki niewidomy Dominik.Który pięknie śpiewał/,cała Gala była piękna.Dwie panie z Urzędu.Widziałem wcześniej w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne wybory przed nami. Niby wybieramy prezydenta, ale tak naprawdę będzie to znowu starcie PiSu z antypisem. 

Do wybory mamy;

Adriana Dudę- funkcjonariusza PiS

Kidawę- Błońską żeńską kopię Komorowskiego, która już go w gafach przegania.  

Hołownię- kandydat TVN, opcja rezerwowa dla Kidawy.  

Biedronia- jedyną nadzieję Polski aby dobrze o nas mówili na zachodzie, bo nic tak nie robi reklamy jak prezydent gej. 

Kosiniaka- Kamysza- chce nam przypomnieć że PSL jeszcze istnieje. 

 Bosaka- jedynego w miarę sensownego kandydata choć katola i narola w dodatku kawalera. 

Do drugiej tury wejdzie zapewne Duda i Kidawa, walka będzie zażarta, bo antyPis jest ostatnio w natarciu, wspomagany przez cały aparat UE i nawet tak kiepski kandydat jak ta Kidawa może wygrać. Na druga turę nie pójdę chyba że wejdzie Bosak, ale to jest nierealne raczej.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×