Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie w ankiecie konfederacja? Jedyna partia na którą warto zagłosować mimo jej wielu wad.  No ale po wiejskim filozofie  można było się tego spodziewać, dla niego prawdziwa prawica( bo PiS to lewica maryjna)  nie istnieje.  Mam nadzieję że KO przegra z kretesem a Pisrael  nie zdobędzie większości, bo to że wygra to pewne, ale to chyba się wzajemnie wyklucza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Aurora88 napisał:

Ankietę zrobił @Lord Cappuccino, natomiast masz opcję "inne" dla partii, które do sejmu prawdopodobnie nie wejdą 🙂 

Rzeczywiście, wiejski by raczej ankiety nie stworzył. Konfederacja w niektórych sondażach ma 5 % także bym jednak ją umieścił. A tak widzę że Konfederacja jest marginalizowana, szczególnie zależy na tym PiS-owi bo może zabrać jej głosy a jej ewentualnie wejście mogło sprawić że nie stworzy większości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aurora88 napisał:

Fajnie, że kogoś to ucieszy :D 

Ucieszy 40- 50% głosującego społeczeństwa. Choć wg mnie przesadził z rozdawnictwem, cześć ludzi w tym ci co nie chodzą zwykle na wybory to widzi i będzie głosować tylko byle nie Pis, ale niestety zagłosują na równie socjalne KO i jeszcze bardziej socjalną lewicę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carlosbueno napisał:

Ucieszy 40- 50% głosującego społeczeństwa. Choć wg mnie przesadził z rozdawnictwem, cześć ludzi w tym ci co nie chodzą zwykle na wybory to widzi i będzie głosować tylko byle nie Pis, ale niestety zagłosują na równie socjalne KO i jeszcze bardziej socjalną lewicę.  

Ja wiem,  ze to się przełoży na taki wynik w społeczeństwie, bardziej miałam na myśli to, że się przynajmniej nasza forumowa Lusesita ucieszy ;) Nie znam w sumie osobiście żadnych wyborców PiSu, to nie wiem co im w serduszkach piszczy, że tak głosują. Bieda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aurora88 napisał:

Ja wiem,  ze to się przełoży na taki wynik w społeczeństwie, bardziej miałam na myśli to, że się przynajmniej nasza forumowa Lusesita ucieszy ;) Nie znam w sumie osobiście żadnych wyborców PiSu, to nie wiem co im w serduszkach piszczy, że tak głosują. Bieda?

Ja znam sporo wyborców PiS, to albo emeryci jak moja matka albo ci którym w życiu niezbyt się powodzi i podoba im się że ta partia pomaga biednym.   Ja też jakbym miał wybór zero jedynkowy to w ostateczności wolałbym PiS jak złodziei  i lewaków z PO czy SLD, ale na szczęście są jeszcze inne partie tylko nie wiadomo czy wejdą. Jak PIS będzie miało większość to będę wkurzony, ale jak rząd utworzyłyby PO z SLD to byłbym równie niezadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiejskifilozof napisał:

Podobno nauczyciel,będzie zarabiał tyle ile sprzątaczka.Dla biedoty ,super.Ich kochana komuna wróciła.

Już teraz sprzątaczka może zarobić więcej zwłaszcza jak sprząta prywatnie po domach. To nie komuna tylko przesyt ludzi z wyższym wykształceniem i niedobór ludzi do prac fizycznych. A to zafundowały nam wszystkie rządy od prawa do lewa po 1989 roku gdzie pchano wszystkich na coraz mniej znaczące studia. Tylko prywatna edukacja i likwidacja tego badziewia MEN- u może uratować polskie szkolnictwo i tylko Konfederacja to proponuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wiejskifilozof napisał:

I ma u sioebie katolickich fanatyków.Tak jak Godek.A to gorsze niż PIS.

Takie czasy,nikt nie chce chodzić w kufajce i berecie.Kiedyś klasa robotnicza była siłą przewodnią.A dziś to zwykły robol.

Godek już nie jest w Konfederacji. Też nie podoba mi się to że pełno tam katolstwa, ale są rzeczy ważniejsze niż narodowo katolicki światopogląd  jak gospodarka czy roszczenia żydowskie. Gwiazdowski startował do wyborów do europarlamentu tylko z hasłami liberalnej gospodarki i nie zdołał nawet zarejestrować list, trzeba przymknąć oczy na Brauna i niektórych narodowców i zagłosować  przeciw 447 i za wolnym rynkiem.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carlosbueno napisał:

Godek już nie jest w Konfederacji. Też nie podoba mi się to że pełno tam katolstwa, ale są rzeczy ważniejsze niż narodowo katolicki światopogląd  jak gospodarka czy roszczenia żydowskie. Gwiazdowski startował do wyborów do europarlamentu tylko z hasłami liberalnej gospodarki i nie zdołał nawet zarejestrować list, trzeba przymknąć oczy na Brauna i niektórych narodowców i zagłosować  przeciw 447 i za wolnym rynkiem.   

Z tym,ze mi.Nie przeszkadza LGBT i jestem za prawem do aborcji.Natomiast ,nie podoba mi się wręcz komunizm w gospodarce.I rozdawanie wszystkim.Przytoczę słowa sąsiadki.KLat 79.Nam Nikt Nie Pomagał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Z tym,ze mi.Nie przeszkadza LGBT i jestem za prawem do aborcji.Natomiast ,nie podoba mi się wręcz komunizm w gospodarce.I rozdawanie wszystkim.Przytoczę słowa sąsiadki.KLat 79.Nam Nikt Nie Pomagał.

Każdy co zna chociaż jakieś podstawy ekonomii wie, że gospodarkę buduje się pracą a nie rozdawnictwem. Niestety wiadomo jak z tym poziomem wiedzy jest u naszego społeczeństwa. Co do LGBT uważam, że bardziej szkodzą niż pomagają a co do aborcji to też jestem za tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Z tym,ze mi.Nie przeszkadza LGBT i jestem za prawem do aborcji.Natomiast ,nie podoba mi się wręcz komunizm w gospodarce.I rozdawanie wszystkim.Przytoczę słowa sąsiadki.KLat 79.Nam Nikt Nie Pomagał.

To czemu głosujesz na lewicę? , przecież oni są bardziej rozdawniczy przynajmniej w swoich planach niż PiS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnn napisał:

Mam nadzieję na dobry wynik Konfederacji 🙂 

W internecie konfederacja mocna, podobnie jak wcześniej Korwin a jak przychodzą wybory to poniżej progu zwykle. Ludzie mają wyprane mózgi przez TVN i TVP, czy główne portale internetowe, myślą że istnieją 2 góra 3 partie. Niestety teraz to tak wygląda że jesteś albo za PiS albo przeciw PiS i oddasz głos nawet na skompromitowane PO byle tylko nie rządził PiS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×