Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Stare twarze z PoPisu znowu triumfowały, szkoda Polski na takich dziadów. Ale z drugiej strony ten parlament europejski niewiele może. Najbardziej szkoda konfederacji, jedynej propolskiej i liberalnej gospodarczo partii   ale wysoka frekwencja ich zabiła, musza uderzyć na wieś i do starszych ludzi i kobiet bo na sami młodzi faceci im wysokiego wyniku nie dadzą. Oby nie było za późno i Polska nie stała się kolonią Usraela czego chce PiS choć mówi inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Witaj kamracie,mi radość sprawia Biedroń w Parlamencie,Miller i Belka.

Szkoda,że moja dziewczyna Joanna z Wiosny ,się nie dostała.

 

Miller, Belka, Cimoszewicz sterczące nad grobem komuchy i do tego 80 letni Buzek nie wiem jak można się cieszyć z takich kandydatów, którzy nadają się do domu starców a nie w walce o polskie sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, carlosbueno napisał:

 Najbardziej szkoda konfederacji, jedynej propolskiej i liberalnej gospodarczo partii  

Mam podobne odczucia. Wieczorem się cieszyłem a rano straciłem humor:( Konfederacja straciła najwięcej ponad 1,5% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, johnn napisał:

Mam podobne odczucia. Wieczorem się cieszyłem a rano straciłem humor:( Konfederacja straciła najwięcej ponad 1,5% 

Możliwe że jakieś machloje były, albo po prostu ich przeszacowano, a ja myślałem przed wyborami że minimum 8 % zdobędą. Nikt się chyba nie spodziewał że PiS aż tyle dostanie, rozdawnictwo zrobiło swoje, plus  wyszli ze zwycięstwem z wojny ideologicznej z PO.  

  No ale jeszcze parę lat  i PiS się skończy nie można w końcu tak szastać pieniędzmi bo przyjdzie spowolnienie gospodarcze i do tego trzeba będzie spłacać  Żydów. I wtedy będzie Polak mądry po szkodzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carlosbueno napisał:

Miller, Belka, Cimoszewicz sterczące nad grobem komuchy i do tego 80 letni Buzek nie wiem jak można się cieszyć z takich kandydatów, którzy nadają się do domu starców a nie w walce o polskie sprawy. 

Grunt,że nie wchodzą narodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carlosbueno napisał:

Możliwe że jakieś machloje były, albo po prostu ich przeszacowano, a ja myślałem przed wyborami że minimum 8 % zdobędą. Nikt się chyba nie spodziewał że PiS aż tyle dostanie, rozdawnictwo zrobiło swoje, plus  wyszli ze zwycięstwem z wojny ideologicznej z PO.  

  No ale jeszcze parę lat  i PiS się skończy nie można w końcu tak szastać pieniędzmi bo przyjdzie spowolnienie gospodarcze i do tego trzeba będzie spłacać  Żydów. I wtedy będzie Polak mądry po szkodzie. 

A mi się,podoba. Konfederacja po za progiem wyborczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carlosbueno napisał:

Stare twarze z PoPisu znowu triumfowały, szkoda Polski na takich dziadów. Ale z drugiej strony ten parlament europejski niewiele może. Najbardziej szkoda konfederacji, jedynej propolskiej i liberalnej gospodarczo partii   ale wysoka frekwencja ich zabiła, musza uderzyć na wieś i do starszych ludzi i kobiet bo na sami młodzi faceci im wysokiego wyniku nie dadzą. Oby nie było za późno i Polska nie stała się kolonią Usraela czego chce PiS choć mówi inaczej. 

Najwięcej 40 latków,za PO i Nowoczesną./Nie daj,by Kaja Godek dostała się do Sejmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Najwięcej 40 latków,za PO i Nowoczesną./Nie daj,by Kaja Godek dostała się do Sejmu.

Nie wiem po co ją w ogóle wzięto do tej konfederacji. Na pewno skrajne katolstwo nie przysporzyło głosów konfederacji, oni i tak na PiS głosują a odstraszają tych obojętnych religijnie. 40 latkowie to zwykle najwięksi oportuniści  to nie dziwota że na tych sprzedawczyków z PO głosują tak masowo.😊 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej za PIS,to małolaty.Ludzie,po 70.Zresztą,wolę towarzystwo 40 latków,niż 18 latków.Za PIS,to głównie robole,nazwanie klasą robotniczą.I niestety bieda,bieda,bieda.Głosowała.

Natomiast,cieszę.Się,z sukcesu Wiosny.A w Parlamencie,i tak.Najwięcej poparcia,Partia Ludowa,Socjaliści i Liberałowie.

Konserwatyści z PIS i inni,na końcu.

A trzeba,zając się klimatem.A nie chrześcijaństwem,tak jak PIS chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wiejskifilozof napisał:

Oj,kiedyś na Forum polityki było więcej.

Bo ogólnie było więcej ludzi, no i niektórych zbyt politykujących to chyba nawet usunięto. W sumie szkoda bo brakuje trochę bitw politycznych, no ale tak jesteśmy nimi otoczeni, że tutaj niekoniecznie są potrzebne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Wracam,do koalicji 40 % to dużo.Jak myślicie,czemu Kukiz tak marnie ?

38% a nie 40%. Dużo i nie dużo, jak na samą platformę to byłby świetny wynik ale jak podliczyć PSL, SLD itd to już tak dobrze nie wygląda.  Kukizowi trochę zabrała konfederacja, trochę PiS, ta jego anty systemowość chyba na ludzi już nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carlosbueno napisał:

38% a nie 40%. Dużo i nie dużo, jak na samą platformę to byłby świetny wynik ale jak podliczyć PSL, SLD itd to już tak dobrze nie wygląda.  Kukizowi trochę zabrała konfederacja, trochę PiS, ta jego anty systemowość chyba na ludzi już nie działa. 

te 38 % nie jeden by chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...

PiS to tęsknota, za normalnością. 

PO i szajka, to krok naprzód, ale bez zachowania pewnej tożsamości.

Biedroń to zwykły kłamca, hmm facet który ROBIŁ coś  dla innych a teraz chce walczyć z innymi.

Kukiz? Kiedyś był, udzielał się, dawno temu. 

Reszta to małe rybki.

Z każdego worka bym coś wybrał, aby stworzyć coś idealnego. 

Niestety demokracja oznacza,ciągłą walkę o władzę, o jej utrzymanie a wtedy małpki tracą cel a znajdują  jedynie wroga. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Dla mnie PIS,jest za blisko radia maryja ,za bardzo konserwatywny obyczajowo.KE,bardziej by skręcić by na lewo.I wziąć Wiosnę.

Reszta nie dla mnie,Razem -lewica.Bez przyszłość.

 

Dokładnie o tym pisałem, PiS dla władzy przyczepił się do monterów, a PO  lekko w lewo. Wszytsko dla głosów i władzy. 

Morał taki, że zawsze będę walczyć że sobą o władzę mając w du... nas wszystkich. 

Dlatego nie chodzę na wybory. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×