Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
vall

Czemu jestem tak oziębła osobą?

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię samotność, nie masturbuję się nawet. Nie mam nadwagi, nie jestem w ciąży ani nie mam chorób hormonalnych. Mam zgrabną figurę i jestem typową osobą. Czy to może być aseksualność? Oziębłość płciowa? Proszę o poważne odpowiedzi bez wyzwisk, bo dość się z racji tego nasłuchałam. Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć, masz za sobą traumę molestowania lub gwałtu? Przyjmujesz leki psychotropowe, np. SSRI? Aktualny stan to etap w Twoim życiu, czy brak u Ciebie zainteresowania sferą seksualną od dzieciństwa/okresu dorastania?

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @vall

8 godzin temu, vall napisał:

Lubię samotność, nie masturbuję się nawet. Nie mam nadwagi, nie jestem w ciąży ani nie mam chorób hormonalnych. Mam zgrabną figurę i jestem typową osobą. Czy to może być aseksualność? Oziębłość płciowa? Proszę o poważne odpowiedzi bez wyzwisk, bo dość się z racji tego nasłuchałam. Dziękuję 🙂

Gdy myślę o moich problemach i przeszłości nie mam ochoty na nic:( Nie mam przyjaciół, znajomych. Chodzę tylko do sklepu i biblioteki i na korepetycje.

Może twoja postawa jest zdefiniowana przez obecną sytuację?

Pozdrawiam i miłego dnia:)

johnn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są ludzie, którzy nie mają pociągu seksualnego do innych. Nie jest to choroba, po prostu masz taki temperament. Druga opcja to tą , którą promuje na przykład doktor Lew Starowicz. Że nie ma kobiet oziębłych. Są jedynie kobiety nierozbudzone. i tak może być w Twoim przypadku. Może nie trafiłaś na odpowiedniego mężczyznę, może brak wrażeń seksualnych sprawił,że nie masz ochoty ( im więcej seksu się uprawia tym większą ma się ochotę - jest to potwierdzone naukowo) Czy w kontaktach z innymi próbowałaś może urozmaiceń? Wibratora, ewentualnie sex elixir( hiszpańska mucha)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mi przykro bo znając dzisiejszy świat nie znajdę nikogo, bo kto wytrzyma w związku bez czułości i dotyku czy chociaż tulenia. Jednak gdy się do tego zmuszam wymiotuje, czuje się źle i okropnie. Nie wiem co mam robić. Specjalista kazał się z tym pogodzić i zostawić to tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.06.2019 o 11:22, vall napisał:

Jest mi przykro bo znając dzisiejszy świat nie znajdę nikogo, bo kto wytrzyma w związku bez czułości i dotyku czy chociaż tulenia. 

materialista.jak sie do takiego zaczniesz tulić powie ci "za dużo wypiłaś"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi