Skocz do zawartości
Nerwica.com

chorobliwa zazdrosc


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem otoz jestem w zwiazku z moim partnerem  on jest duzo starszy odemnie 5 lat mieszkamy razem bez slubu I niemamy dzieci  na codzien sie zgadzamy ale od czasu do czasu on mnie podejrzewa o zdrade chociaz nigdy go nie zdradzilam I nie zamierzam ale on mi dalej chyba nieufa bo mowi ze on nikomu teraz nie ufa I mowi ze wszyscy go chca zrobic w balona  a mnie juz mecza tlumaczenia ze go nie zdradzam czesto po alkoholu mnie podejrzwewa ale tez czasami jak nie wypije to tez ,nie wiem co zrobic w tej sytuacji? chcialabym juz tez miec dzieci bo mam juz swoj wiek ale nie wiem czy on jest odpowiednim partnerem zeby je znim miec jakie sa wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chorobliwa zazdrość bierze się z lęku i niemożności zaufania no i z niskiego poczucia własnej wartości. Jeśli nie jest w stanie przestać Cię atakować pod tym kątem, to znaczy że sam musi to okropnie przeżywać w środku i ciągle boi się, że go skrzywdzisz. To jest do przepracowania, ale on musi chcieć sobie pomóc na terapii. Jeśli planujesz z nim rodzinę to go wyślij do psychologa, żeby o tym pogadać. Albo idźcie razem na jakąś terapię par. Ważne, żeby zrozumiał, że nie musi się bać niczego z Twojej strony i może spokojnie Tobie zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×