Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Więc również Ciebie zapraszamy na spotkanko, jeżeli tylko masz ochote i czas. Czas pewnie każdy znajdzie, a z chęciami to nie wiem jak jest. Ostatnio też sporo osób się deklarowało, a było nas tylko troje. Chociaż nieważna jest ilość, tylko jakość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowy-zalamany dawno Cie nie było!!! Witaj :D

 

A witaj witaj ;] Ja już prawie zdrowy to powróciłem do was ;]

 

Weź przestań, w jakim podeszłym wieku? :shock: Nikt z nas nie ma 70 ani 80. Normalnie ta zniewaga krwi wymaga ;)

 

A przepraszam :P Ale i tak głupio bym się czuł, bo jesteście ode mnie dużo starsi :( Ja mam tylko 18 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda nie martw sie, spotkanko na pewno wypali :)

dzienx za zaproszenie, to bylo naprawde mile :), i takie szczere heh. ale wiedz, ze chetnie bym przyjechala tylko po pierwsze nie znam miasta, po drugie- dla mnie problemem na razie jest isc do osiedlowego sklepu a co dopiero podroz pociagiem :P

ale pewnie kiedys sie zjawei na ktoryms spotkaniu jesli oczywiscie takowe bedzie i moj stan sie polepszy

bawta sie dobrze :mrgreen: i napiszcie jak bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie jestem nastawiona na zjawienie sie pod zyrafa :) Moze to spotkanie mnie uspokoi, rozluzni - w przyszlym tygodniu mam dwa ciezkie egzaminy... Ale nie tylko dlatego chce przyjechac oczywiscie ;) - chcialabym Was poznac, porozmawiac! ;)

Jeslibym sie jednak nie zjawila , to znaczy ze zezarl mnie stres i zamiast wyluzowac siedze w ksiazkach... pisze to jeszcze teraz przed spotkaniem... ale 95% ze bede!

Trzymajcie sie cieplo.... oby pogoda sie poprawila do soboty :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×