Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście z Kato i chcecie spróbować innej, ciekawej terapii na oddziale dziennym zab. nerwicowych, to piszcie pw. Ja przeszłam 3 mies. i jestem bardzo zadowolona z efektów... Są elementy pracy z ciałem, wykłady, także dużo nowego.

Edytowane przez alternatywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blackelele napisał:

Cześć,

szukam kogoś kto chciałby pogadać z Katowic/okolic.

 

Ciężko będziesz miał, bo mimo że wielkie miasto to ten wątek jest w stanie agonalnym od dawna. Mniej więcej raz na dwa miesiące spotykamy się stałą paczką. Jeśli będzie termin następnego zlotu to wyślę Ci PW, bo umawiamy się poza forum. Jeśli chodzi Ci o bardziej indywidualne spotkania to próbuj, choć sam widzisz jak często ludzie tu zaglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, listonosz napisał:

 

Blackelele  Witam  serdecznie jak Chorzów ci odpowiada pisz na pw 🙂

 

Teksas  możesz mi  jak jest taka możliwość posłać  termin zlotu jeżeli mogę byc na takim zlocie troche ja postarzały ;)

 

Spokojnie, ja też młodość mam już dawno za sobą. Nie będziesz jedyny. Reszta paczki w porównaniu ze mną to przedszkolaki. Jak się coś urodzi to dam Ci znać oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję koleżanki do wspólnych ćwiczeń i konfrontacji z lękiem. Moim największym problemem są sklepy i jazda samochodem,a wiem,że nie może być mowy o wychodzeniu z zaburzenia bez działania. Jeśli więc tak jak ja obawiasz się omdlenia i cierpisz na nerwicę lękową z agorafobią + ewentualną fobię społeczną, które znacznie utrudniają Ci życie,może razem uda nam się zmotywować do przekonania,że nie taki diabeł straszny - najwyżej obie padniemy 😉

Najlepiej z Sosnowca. Ja kobieta 32 lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sylwek91 napisał:

Czy na śląsku nadal są planowane spotkania ;) 29 lat czyli od zawsze mieszkam w Rzeszowie ale za miesiąc się przeprowadzam na stałe do Gliwic lub Rudy Śląskiej

Jakby coś, to mieszkam w RSl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, nie wiem czy w dobrym dziale to piszę.. od 30 czerwca pierwszy raz zmieniam miejsce zamieszkania i z Rzeszowa przeprowadzam się do Chorzowa na własne mieszkanie. Chciałem rzucić alkohol bo męczy mnie to za czesto zeby się napić. Może ktoś poradzi gdzie mogę się udać? najlepiej na NFZ bo kryzys finansowy ale ostatecznie moze być prywatnie. Liczę na pomoc 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×