Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, nigdy bym nie pomyślał, że będę odzywał się w takim temacie, ale szukam kogoś z kim można porozmawiać z Katowic i okolic. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy ktoś kiedykolwiek konsultował się dr. psychiatrii Sławomirą Kwiatkowską? Przyjmuje m. in. w NZOZ AlterMed w Katowicach, tam jest jakiś oddział związany z nerwicami. Rozważam udanie się na konsultację do tej osoby ale nie wiem czy warto bo nie chciałabym, żeby na chama wmówiła mi jakąś "chorobę". Generalnie, miał ktoś jakieś przeżycia z tego ośrodka w kwestii leczenia nerwicy lękowej?
Podłączam się pod zapytanie. Są tu może pacjenci dr Sławomiry Kwiatkowskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zrobić gastroskopię, ale jako rasowy nerwicowiec, ten numer nie przejdzie bez znieczulenia ogólnego, za które mogę dopłacić. Ktoś ma info, gdzie mozna to zrobić na NFZ? Całkiem prywatnie nie chcę, bo jednak szkoda mi wydać te 500 czy 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem z katowic czuje sie tu niestety bardzo samotna , nerwica w ostatnich okresach bardzo sie nasila i jestem zdana na siebie. Chcialabym poznac osobe obojetnie jaka plec z ktora moglabym sie wzajemnie wspierac. Chetnie porozmawiam oraz sie spotkam. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w codziennych trudnosciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie porozmawiam za pośrednictwem PW/GG z jakąś dziewczyną ( ew. spotkam się ). Czuję się niestety bardzo zagubiony wylękniony, na dzień dzisiejszy jest u mnie "ciężko" .

Podejrzenia CHAD , zaburzenia lękowe mieszane, izolowanie się i sam już nie wiem co więcej :( oraz czy jeszcze da się to jakoś unormować ... chyba muszę w końcu się udać do szpitala ( parę skierowań już poleciało do kosza i to był chyba błąd , ale los tak zrządził ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem z katowic czuje sie tu niestety bardzo samotna , nerwica w ostatnich okresach bardzo sie nasila i jestem zdana na siebie. Chcialabym poznac osobe obojetnie jaka plec z ktora moglabym sie wzajemnie wspierac. Chetnie porozmawiam oraz sie spotkam. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w codziennych trudnosciach.

 

Niestety wątek Katowic na forum jest zaniedbany i bardzo rzadko ktoś tutaj się odzywa, choć miasto spore. Niemniej, jeśli zagadasz do kogoś z okolicy na priv, to na pewno Cię nie oleje. Jeden z Adminów, *Monika* jest bodajże ze Śląska. I widzę że Greg też się niedawno odezwał, z podobną ofertą. Alej najlepiej napisać na PW, bo tutaj rzadko ktoś się odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam odrobinę lepszy okres, więc mam nadzieję, że zlot w końcu wypali. Niemniej, chętnie poznam towarzyszkę/towarzyszy niedoli. Taka forma terapii. Gdyby co to mieszkam 15 km od Katowic:-). Kawy nie piję co prawda, ale na pewno uda się osiągnąć kompromis w kwestii napoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×