Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, podejrzewam, że to przez cała tą sytuację - za półtorej tygodnia przeprowadzam się do Katowic, zostaję bez pracy i tego, co znam... Dziwne, bo całe życie pomieszkiwałam to tu to tam i nigdy mi to nie przeszkadzało. Bardzo mnie to wkurza bo mam świadomość, że przez takie zachowanie pogłębię swoje problemy. Ciężko mi się przemóc. Ma ktoś na to jakiś sposób :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam prosbe ktos z was moze mi podac adres gdzie moge udac sie do psichiatry bezplatnie na terenie Katowic?

 

Poradnia Leczenia Nerwic - katowice, ul. Lompy przy Zespole Wojewódzkich Poradni Specjalistycznych w katowicach. Lekarz dr Jacek Przybyło- b.fajny, profesjonalny :)

W tym samym budynku, pomieszczeniach (tylko do poludnia) znajduje się też Poradnia Zdrowia Psychicznego-tam przyjmuje więcej lekarzy-tez darmowo, ale nie znam ich, wiec nie wiem, jacy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nrazie nie moge być na żadnym ze spotkan.Kurcze gdybm mieszkał troche bliżej Katowic może byłoby mi łatwiej....

A co do mijania to tak sie zastanawiam czy być może kiedys w przeszłości minąłem kogos z Was a o tym nie wiedziałem...albo ktoś z Was w przeszłości minął mnie i nie wiedzial o tym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pozycja - nie przepadam za musicalami ale nie mogę się oprzeć temu filmowi - zobaczyć Agenta 007 w musicalu... To jest dopiero wszechstronność aktorska hehe. Na kinach w Katowicach się nie znam więc Ty wybierasz samotniczko. Napisz o której seans - ewentualnie też między 17/18 i dogadamy szczegóły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, trochę mi się plany pozmieniały i nie wiem, czy 15tego będę miała wolny dzień :roll: Dam znać jak się dowiem - mam nadzieję, że się spotkamy. Potrzebuję tego.

 

---- EDIT ----

 

No i ze spotkania nici. Pracujemy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×