Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym poznać kogoś z okolic Katowic kto ma nerwice natręctw i lękową już długi czas i sobie radzi :?: ,na początku kontakt gg a potem spotkanie,bardzo mi zależy. Chętnie i grupą też bym się spotkała ale boje się tłumów a niewiem gdzie wybieracie się a pozatym mam problem z wyjściem z domu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Matylda. Fajnie, że jesteś - co myślisz o spotkanku w gronie Nerwusków :?:;)

 

Cześć Basiu. Moje gg jest dostępne na forum. Jeśli będę mogła pomóc to zapraszam. Oj, rozumie strach przed spotkaniem - też miałam pietra ;)

 

A nie wiecie co się dzieje z Renatką, Sorrowem i Rakkenem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam że byłam zła, a teraz to juz jestem tylko zniesmaczona.

 

Bethi,Arnold - informacja ,że was nie będzie podana na 10 minut przed spotkaniem to delikatnie mówiąc troche późno...

 

Mooni natomiast wogóle nie poinformowała że jej nie będzie.

 

Nie uważam żeby to było w porządku.

 

Pyzi natomiast dziękuję za miłe piwko1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni natomiast wogóle nie poinformowała że jej nie będzie.

 

Nie uważam żeby to było w porządku.

 

"ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem..." ;)

 

już się pokajałam w sobotę i uważam, że wystarczy. Zapomnieć o czymś jest rzeczą ludzką. W tym codziennym zabieganiu człowiek robi kilka rzeczy na raz, a potem pada na twarz. Myslę, że w takich sytuacjach należy rozpatrzyć sprawę pod wszystkimi kątami, a nie tylko pod jednym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Pogoda do bani.Jak zatem samopoczucie ludkowie? :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:53 pm ]

Hej,ludziska.Co z Wami?Dajcie jakiś znak życia. :lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:30 pm ]

Hej.Przyszło mi pisać do samej siebie na forum,ale jaja.Nic to.Pogoda nie najlepsza.Samopoczucie w miarę dobre.W przyszłą środę wybieram się do fryzjera.Nie chcem,ale muszem-jak mawiał jeden z prezydentów.Zawsze mam "stresa"jak tam jestem.Tłum kobiet,patrzących na siebie,długie oczekiwanie w kolejce,potem równie długie siedzenie na fotelu.Cóż przyszła wiosna z nią nowe nadziej,więc trzeba jakoś wyglądać.Przydałoby się jeszcze zadbać o formę fizyczną,ale w tym przeszkadza mi forma psychiczna,która co rusz sprawia kłopoty i ciągle zaskakuje,mimo upływu lat.Życzę wszystkim Nerwuskom pogody ducha. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem..." Wink

Nic dodać nic ująć.... Moczymordko, to nie było miłe :? Arni do dzisiaj jest chory.

 

Sorrow, co się dzieje :?::?::?:

 

Matyldo jak nowa fryzura :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Matyldo, przepraszam za brak odzewu ale jakoś przez weekend nie miała czasu usiąść do kompa więc nie widziałam Twoich wiadomości.

bethi, przepraszam za szczerość ale Wasze zachowanie też nie było miłe. Przykro mi że Arni zachorował ale mogliście dać wcześniej znać. Odczułam to (i moczymordka też) jako totalną olewkę.

Nie lubię być nieuprzejma wobec innych ale dlaczego mam udawać, że mnie to nie ruszyło jeśli ruszyło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×